بانوان شاغل در صنایع چوب و کاغذ مازندران

  0
  69
  صنایع چوب و کاغذ مازندران

  استانداری مازندران از همکاران خانم در صنایع چوب و کاغذ مازندران با اهدا لوح یاد بود تجلیل به‎ عمل آمد.گفتنی است مجموعه بزرگ چوب و کاغذ مازندران حدود ۵۰ نیروی زن را به کار گرفته است.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از استانداری مازندران، سمیه قاسمی طوسی، مدیر‌کل امور بانوان و خانواده استانداری ضمن تاکید بر ضرورت استفاده از توان متخصصان داخلی اعم از زن و مرد برای پپیش‌برد کارها تاکید کرد و مشارکت زنان و مردان را در رفع بسیاری از مسایل تاثیر‌گذار دانست.

  مدیر کل امور زنان و خانواده استانداری عدالت جنسیتی را در سازمان‌ها با اهمیت خواند و خواستار ارتقاء وضعیت شغلی بانوان در بیشتر دستگاه‌های اجرایی استان شد.وی وجود نشاط اجتماعی و اداری را لازمه توسعه امور دانست و از آمادگی دستگاه متبوع خود برای ارائه خدمات در حوزه بانوان خبر داد.طوسی مشارکت سیاسی زنان را در تمامی امور با اهمیت دانست و راهبری این امور را در سطح خانواده خواستار شد.

  بیشتر بدانید:صنایع چوب و کاغذ مازندران

  ثبات قیمت کاغذ در بازار

  حمایت های دولتی از شرکت چوب و کاغذ ایران

  افزایش قیمت جهانی کاغذ

  سنجش کیفی کاغذی‌ها

  صنایع چوب و کاغذ مازندراندر انتهای این مراسم با حضور مدیر کل بانوان و خانواده استانداری از همکاران خانم در صنایع چوب و کاغذ مازندران با اهدا لوح یاد بود تجلیل به‎ عمل آمد.گفتنی است مجموعه بزرگ چوب و کاغذ مازندران حدود ۵۰ نیروی زن را به کار گرفته است.

  در آغاز این مراسم صفریان، مدیرعامل شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران نیز با ابراز خرسندی از برگزاری این نشست و قدردانی از زحمات بانوان شاغل در شرکت چوب وکاغذ مازندران، اظهار داشت: همه کارکنان شرکت اعم از زن و مرد مکلفند به مسئولیت خطیر خود در شرکت به‌نحو شایسته عمل کنند.

  مدیر عامل شرکت چوب وکاغذ مازندران تساوی جنسیتی در مسئولیت‌پذیری را بسیار مهم توصیف و بر حضور مجاهدانه زنان در صنعت استان تاکید کرد.

  مطلب قبلیجزئیات دریافت واکسن کرونا/ تزریق واکسن رایگان خواهد بود
  مطلب بعدیکارخانه تولید و بسته بندی آب معدنی در زرآباد افتتاح شد

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  1 × پنج =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.