آغاز ثبت‌نام چهارمین نمایشگاه کاغذ

  0
  91
  نمایشگاه کاغذ

  ثبت‌نام چهارمین دوره نمایشگاه کاغذ و مقوا آغاز شد، این نمایشگاه ۳۰ خرداد تا ۲ تیر در محل دائمي نمايشگاه‌هاي بين‌المللي تهران برگزار می‌شود.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایبنا رضا امیدی، با اشاره به آغاز ثبت‌نام نمایشگاه کاغذ از روز یکشنبه ۱۵ فروردین ماه گفت: برای چهارمین دوره نمایشگاه رايزني‌های خوبی با وزارت صمت، سازمان توسعه تجارت، سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران، سفارت‌خانه ايران در خارج از كشور و تشكل‌هاي صنفي مربوطه انجام شده است.

  وی با بیان اینکه نمایشگاه امسال نیز در محل دائمي نمايشگاه‌هاي بين‌المللي تهران برگزار خواهد شد، ادامه داد: پيش‌بيني می‌كنيم از نظر كمی و كيفی رشد قابل توجهی در مشاركت‌كننده داخلي و شركت‌هاي بزرگ كاغذساز خارجي همچنين حضور هيات‌های تجاري در نمايشگاه داشته باشيم.

  نمایشگاه کاغذامیدی همچنین به برگزاری دومین همايش دستاوردهای زنجیره سلولزی در اردیبهشت ماه اشاره کرد و گفت: امیدواریم با كمرنگ شدن وضعيت كرونا در ماه آینده این همایش را برگزار کنیم و در اين زمينه هم وزارت صمت، سازمان توسعه تجارت، سازمان شهرك‌هاي صنعتي و صنايع كوچك حمايت خود را از همايش اعلام كرده‌اند.

  بیشتر بخوانید:

  با تولید کاغذ داخلی پای دلالان کوتاه می شود

  کاهش قیمت فروش کاغذ رول سفید در آخرین ماه…

  صرفه جویی کاغذ با پروژه‌های نوین سلامت

  گروه صنایع کاغذ پارس و رشد درآمد آن در…

   

  وی افزود: همچنین شركت‌هاي  LGI(تامين‌كننده محصول و مواد اوليه صنايع كاغذسازي) و شيمي پژوهش صنعت (سازنده ماشين‌آلات كاغذ‌سازي) به عنوان حاميان مالي همایش اعلام آمادگي كرده‌اند.

  به گفته امیدی، قرار است در اين همايش تعدادی از پيشكسوتان و كارآفرينان حوزه سلولزي تقدیر شوند و طبق برنامه‌ريزي انجام شده روال انتخاب منتخبان هم برخلاف دوره قبل، از طريق هيات داوري و شوراي سياست‌گذاري همايش است كه تركيبي از پيشكسوتان و حرفه‌اي‌هاي اين حوزه از نظر حرفه‌اي و علمي است.نمایشگاه کاغذ

  وی با بیان اینکه این تقدیر با حضور مقامات دستگاه‌هاي دولتي انجام خواهد شد، تاکید کرد: اميدواريم در سالي كه به فرموده مقام معظم رهبري به سال توليد، پشتيبانی‌ها و مانع‌زاديي‌ها نام‌گذاري شده است مشاركت پرشور و خوبي از جانب فعالان حوزه سلولزي كشور در چهارمين دوره نمایشگاه کاغذ همچنین همایش سلولزی داشته باشيم تا مشاركت‌كنندگان و آحاد مردم كشور از دستاوردهاي آن بهره‌مند شوند.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  هفت − 5 =