کاهش قیمت فروش کاغذ رول سفید در آخرین ماه سال 99

  0
  72
  کمیته ویژه کاغذ

  کاهش در حدود ۴ درصدی نرخ ‌های فروش کاغذ رول سفید به‌ عنوان یکی از اصلی ‌ترین محصولات تولیدی «چکاپا» در اسفند ماه در مقایسه با بهمن ‌ماه از اصلی ‌ترین نکات آخرین گزارش ماهانه در سال ۱۳۹۹ است.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از بورس نیوز، در شرایطی که اعلام سود تنها ۶۲ ریالی به ازای هر سهم در سه‌ ماهه نخست سال مالی ۱۴۰۰ هم نتوانست مانعی برای تشکیل صف فروش سنگین سهام صنایع کاغذ پارس در روز‌های گذشته گردد، گزارش عملکرد اسفند ماه این شرکت نیز حاکی از کاهش نرخ ‌های فروش محصولات اصلی در مقایسه با بهمن‌ماه است.

  کاهش در حدود ۴ درصدی نرخ‌ های فروش کاغذ رول سفید به‌ عنوان یکی از اصلی‌ترین محصولات تولیدی این شرکت در اسفندماه در مقایسه با بهمن‌ماه از اصلی‌ترین نکات آخرین گزارش ماهانه در سال ۱۳۹۹ است.

  کاغذ رول سفیدفروش ۴۱۰ میلیارد ریالی کاغذ رول سفید و ۲۳۲ میلیارد ریالی رول فلوتینگ بخش عمده‌ای از درآمد‌های ۸۴۵ میلیارد ریالی این شرکت در اسفندماه را تشکیل می‌دهد.

  درمجموع فروش ۸۴۵ میلیارد ریالی شرکت صنایع کاغذ پارس در اسفند ماه منجر به ثبت فروش ۳.۱۳۶ میلیارد ریالی این شرکت در ۴ ماهه نخست سال مالی ۱۴۰۰ گردیده است که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل عملکردی مطلوب به شمار می‌رود.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  هفت + شانزده =