حمایت بانک سامان از فعالان صنعت کاغذ و فرآورده‌ های سلولزی

  0
  50
  فعالان صنعت کاغذ

  بانک سامان با هدف حمایت از فعالان صنعت کاغذ از پنجمین نمایشگاه بین‌ المللی کاغذ، کارتن، فرآورده‌ های سلولزی و ماشین‌ آلات و صنایع وابسته حمایت می کند.

  بانک سامان با گستره متنوعی از خدمات و محصولات در حوزه صنعت کاغذ، مقوا، کارتن و فرآورده‌ های سلولزی و با هدف همراهی و حمایت از فعالان صنعت کاغذ در حوزه خدمات ریالی، ارزی و اعتباری با کادری متشکل از مدیران ارشد، میانی و کارشناسان متخصص در پنجمین نمایشگاه این صنعت حضور فعال خواهد داشت.

  این گزارش حاکی است بانک سامان که به‌ واسطه خدمات گسترده و کامل خود در سال‌ های گذشته به انتخاب اول شرکت‌های فعال در‌ حوزه کاغذ، مقوا و صنایع سلولزی کشور تبدیل شده، به‌عنوان تنها بانک در این رویداد نمایشگاهی حاضر می‌شود و در نظر دارد تا در طول برگزاری نمایشگاه با جلسات و ملاقات حضوری، آخرین خدمات و امکانات خود را در اختیار این حوزه اقتصادی کشور قرار دهد.

   فعالان صنعت کاغذ نمایشگاه کاغذ 2 لغایت 5 مرداد 1401بیشتر بخوانید: فضای پنجمین نمایشگاه بین المللی کاغذ و مقوا 100 درصد افزایش یافت

  گفتنی است نمایشگاه بین‌المللی کاغذ، مقوا، کارتن، فرآورده‌های سلولزی و ماشین‌آلات و صنایع وابسته از ۲ تا ۵ مردادماه در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شود. علاقه‌مندان می‌توانند برای دریافت مشاوره‌های فنی لازم در زمینه خدمات مالی و بانکی در غرفه بانک سامان، سالن ۴۰ حضور یابند.​

  فعالان صنعت کاغذ

  مطلب قبلیصنایع چوب و کاغذ مازندارن 25 هزار تن کاغذ به عراق صادر کرد
  مطلب بعدی7 کلید طلایی رشد شخصی و کسب موفقیت

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  19 + 14 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.