فضای پنجمین نمایشگاه بین المللی کاغذ و مقوا 100 درصد افزایش یافت

  0
  113
  رئیس پنجمين نمايشگاه بین المللی کاغذ و مقوا

  حضور پاویون هند در پنجمین نمایشگاه بین المللی کاغذ و مقوا 

  پنجمین نمایشگاه بین المللی کاغذ و مقوا، کارتن، فراورده‌هاى سلولزى و ماشين‌آلات امسال با افزایش 100 درصدی فضا همراه خواهد بود، چهارمين همايش ملى دانش و نوآورى در صنعت چوب و كاغذ همزمان با این نمايشگاه برگزار می‌شود.

   پنجمین نمایشگاه بین المللی کاغذ و مقوارضا امیدی، رئیس پنجمین نمایشگاه بین المللی کاغذ و مقوا، کارتن، فراورده‌هاى سلولزى و ماشين‌آلات،  با اشاره به ثبت‌نام 85 شرکت داخلی و خارجی برای حضور در این رویداد، گفت: امسال در پنجمین نمایشگاه بین المللی کاغذ و مقوا، فراورده‌هاى سلولزى و ماشين‌آلات با استقبال بسیار خوبی از سوی شرکت‌های فعال در حوزه کاغذ و مقوا روبه‌رو بودیم و نمایشگاه در پنجمین تجربه خود در چهار سالن 44A ، 44B ، 40A  و 40B  برگزار خواهد شد.

   وی ادامه داد: طی چهار دوره قبل، نمایشگاه در دو سالن برگزار می‌شد و امسال نسبت به سال قبل ۱۰۰‌ درصد افزایش فضای کلی نمایشگاه را خواهیم داشت.

   امیدی با اشاره به برپایی پاویون هند در پنجمین نمایشگاه بین المللی کاغذ و مقوا، فراورده‌هاى سلولزى و ماشين‌آلات، توضیح داد: قرار است در این پاویون حدود 20 شرکت فعال در حوزه کاغذ و مقوا شامل کاغذساز، ماشین‌ساز، تامین‌کننده مواد اولیه و .. حضور پررنگی داشته باشند.

   وی تاکید کرد: رایزنی‌هایی نیز شده است تا هیات‌های تجاری از هندوستان، روسیه و عراق در نمایشگاه حضور داشته باشند و در حوزه تامین مواد اولیه و خرید از ملزومات و تولیدات داخلی کشور فعال باشند.

  پنجمین نمایشگاه بین المللی کاغذ و مقوا  امیدی با اشاره به رایزنی با تجار کشور ترکیه نیز گفت: در صددیم طی تعاملاتی با برخی مقامات و تجار این کشور هیاتی تجاری در نمایشگاه حضور داشته باشند و از آخرین دستاوردها و توانمندی‌های صنعت سلولزی بهره‌مند شوند.

  بیشتر بخوانید: ثبت نام پنجمین نمایشگاه بین المللی کاغذ و مقوا تا 14 اردیبهشت

  وی همچنین از برگزاری چهارمين همايش ملى دانش و نوآورى در صنعت چوب و كاغذ همزمان با این نمايشگاه خبر داد و افزود: این همایش با همکاری انجمن علوم و صنایع چوب و کاغذ ایران سه‌شنبه ٤ مرداد در محل سالن همايش‌هاى سالن خليج فارس برگزار خواهد شد.

  پنجمين نمايشگاه تخصصى بین‌المللی كاغذ، مقوا، كارتن، فرآورده‌‌هاى سلولزى و ماشين‌آلات مربوطه 2 تا 5 مرداد در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.

  مطلب قبلیبزرگ ‌ترین تولیدکنندگان بسته ‌بندی پلاستیکی جهان
  مطلب بعدیپاسخگویی مسئولان سی‌‌وسومین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  12 + دو =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.