تعادل در نوسانات قیمت کاغذ، بازار را آرام کرده است

  گفت و گو با حسن میرباقری، رئیس انجمن واردکنندگان کاغذ، مقوا و فرآورده های سلولزی ایران

  0
  87
  واردات مواد اولیه تولید کاغذ رئیس انجمن واردکنندگان کاغذ و مقوا

  نوسانات قیمت کاغذ ناشی از بازارهای جهانی

  رئیس انجمن واردکنندگان کاغذ گفت: چنانچه نوساناتی نیز در بازار کاغذ دیده می شود برگرفته از نوسانات قیمت کاغذ در بازارهای جهانی و افزایش قیمت حمل و جهانی بوده لذا با توجه به این امر چنانچه نوساناتی هم در سطح بازار وجود دارد همخوانی قابل قبولی را در برداشته است.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از میزان؛ حسن میرباقری، انجمن واردکنندگان کاغذ، مقوا و فرآورده های سلولزی ایران در گفت‌و‌گو با میزان پیرامون قیمت کاغذ گفت: قیمت کاغذ با تعاملی که بین واردکنندگان و وزارت صمت به وجود آمده توانسته زمینه ثبات در بازار کاغذ را فراهم کند.

  وی در همین راستا ادامه داد: چنانچه نوساناتی نیز در بازار دیده می شود برگرفته از نوسانات قیمت کاغذ در بازارهای جهانی و افزایش قیمت حمل و جهانی است، لذا با توجه به این امر وجود برخی نوسانات همخوانی قابل قبولی را با شرایط موجود جهانی دارد.

  نوسانات قیمت کاغذثبات در بازار کاغذ

  میرباقری به واردات کاغذ اشاره و ابراز کرد: واردکنندگان کاغذ برای فروش کاغذ‌های خود در بازار و بازگشت سرمایه‌ اقدام به فروش کاغذ‌ها با سودهای بسیار ناچیز کرده اند لذا کاغذ به اندازه کافی و با قیمت‌ مناسب در بازار وجود دارد.

  وی اشاره ای به عوارض گمرک داشت و ابراز کرد: نرخ جدید اعمال شده بر عوارض گمرک تاثیر خود را بر واردات داشته اما همکاری انجمن وارد کنندگان کاغذ و وزارت صمت تا حد زیادی در مقابل افزایش قیمت ها ایستاده است.

  نوسانات قیمت کاغذقیمت کاغذ در بازار جهانی تعیین کننده است

  رئیس انجمن وارد کنندگان کاغذ بار دیگر بر افزایش قیمت کاغذ در بازار جهانی تاکید و ابراز کرد: نقش افزایش قیمت کاغذ در بازار و افزایش قیمت تمام شده حمل و نقل جهانی از سال گذشته بیشترین تاثیر را بر قیمت کاغذ در داخل داشته و اصلاح این عوامل خارج از توان ما بوده است. نوسانات قیمت کاغذ

  بیشتر بخوانید: افزایش قیمت ‌ها در بازار کاغذ تا مرز ۹۰۰ هزار تومان

  نوسانات قیمت کاغذلزوم شکل گیری ساز و کار بورس

  میرباقری پیرامون وارد شدن کاغذ به بورس خاطرنشان کرد: چنانچه ساز و کارهای بورس چه برای واردکنندگان و مصرف کنندگان فراهم شود با دولت و دستورات ابلاغه شده همراهی خواهیم داشت اما باید توجه شود که قانون برای همه واردکنندگان یکسان باشد و این قانون تنها برای افرادی خاص به اجرا گذاشته نشود. انجمن کاغذ و مقوا همواره با تصمیمات قانونی و دولتی همراهی کرده و این مهم را در جهت حل مشکلات و منافع جامعه مد نظر گرفته است. نوسانات قیمت کاغذ

  مطلب قبلیکاغذ زیره لیبل فوق صیقلی جدید برای سیلیکونیزه کردن لیبل های پشت چسبدار
  مطلب بعدیسامانه جدید شابک کمک حال شناسایی شابک‌ های نادرست

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  ده + شش =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.