تشکیل ستاد حذف کاغذ از سیستم اداری نظام مالیاتی

  0
  16
  تشکیل ستاد حذف کاغذ

  تشکیل ستاد حذف کاغذ از نظام مالیاتی و ایجاد پرونده های الکترونیکی

  رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور در بازدید سرزده از اداره کل امور مالیاتی شمال تهران گفت: در راستای تحقق رویکرد تحول آفرینی نظام مالیاتی، ستاد حذف کاغذ از سیستم اداری نظام مالیاتی تشکیل شده است.

   به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از پایگاه خبری نقدینه، داود منظور، رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور، در بازدید سرزده از اداره کل امور مالیاتی شمال تهران، به مشکلات مربوط به نگهداری پرونده های فیزیکی و مصرف بالای کاغذ اشاره کرد و گفت: در اولین فرصت، با تشکیل ستاد حذف کاغذ از نظام مالیاتی، زمینه تسریع در رسیدگی‏ ها و ارائه خدمات موثرتر و مطلوب تر به مودیان مالیاتی از طریق ایجاد پرونده های الکترونیکی فراهم شود.

  تشکیل ستاد حذف کاغذمنظور در این بازدید، به گفت و گو با جمعی از مودیان صنوف مختلف از جمله پزشکان، نمایندگان آژانس های هواپیمایی و پوشاک پرداخت و خاطرنشان کرد: برای ارتقای رضایتمندی مودیان، سازمان مالیاتی از تمام اقدامات قانونی و لازم بهره می گیرد تا ضمن اینکه عدالت مالیاتی تحقق می یابد، حقی از مودیان محترم تضییع نشود.

  تشکیل ستاد حذف کاغذ

  بیشتر بخوانید: فرار از پرداخت مالیات با شگرد «بزن به کارت» غیر ممکن است

  گفتنی است در جریان این بازدید، تنی چند از مودیان مالیاتی نیز مسائل، دغدغه ها و مشکلات خود در زمینه مالیات را بصورت رو در رو با رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور مطرح نمودند و ایشان نیز دستورات لازم برای پیگیری این موضوعات و مشکلات را صادر نمودند.

  مطلب قبلیارائه کاغذهای جدید کرافت شرکت UPM
  مطلب بعدیتوسعه کسب و کار با بهره مندی از عرصه B2B

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  سه × 1 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.