حمایت از رسانه های مکتوب با تخصیص کاغذ

  گفت و گو با ایمان شمسایی مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری‌ های داخلی

  0
  67
  حمایت از رسانه های مکتوب

  اختصاص کاغذ با قیمت مناسب به نشریات و حمایت از رسانه های مکتوب

  مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری‌ های داخلی ـ خبری خوش برای رسانه‌ ها دارد؛ او در توضیح این خبر می‌گوید: به منظور حمایت از رسانه های مکتوب، کاغذ را با نرخ بسیار مناسب و کمتر از رقم موجود در بازار در نظر گرفتیم که آماده ترخیص از گمرک نوشهر است و ان‌شاءالله مصرف یک سال مطبوعات را پوشش می‌دهد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایسنا؛ ایمان شمسایی که ۹ آبان ماه سال ۱۴۰۰ به عنوان مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری‌ های داخلی منصوب شد، درباره کار ویژه این روزهای معاونت مطبوعاتی صحبت کرد و یک خبر خوش برای رسانه ‌ها به این شرح اعلام کرد: خبر خوب این است که ما کاغذ مطبوعات را با نرخ بسیار مناسب برای حمایت از رسانه های مکتوب و نشریات وارد کرده ایم که آماده ترخیص است و ان شاءالله مصرف یک سال مطبوعات را پوشش می‌ دهد.

  حمایت از رسانه های مکتوب

  وی در ادامه درباره حمایت از رسانه های مکتوب توضیح داد: بار این کاغذها در بندر نوشهر تخلیه شده و منتظر کارهای اداری آن هستیم. نکته‌ای که وجود دارد این است که ما خودمان مستقیم کاغذ را به دست مصرف‌کننده خواهیم رساند و به نشریات سهمیه می‌ دهیم.

  شمسایی همچنین درباره میزان سهمیه نشریات اظهار کرد: فرم اعلام وصول نشریات که طبق قانون از سوی صاحبان امتیاز تحویل معاونت مطبوعاتی و ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ها می شود و نیز تکمیل فرم خوداظهاری نشریات برای مصرف اردیبهشت ماه آن ها به علاوه‌ی بررسی‌های میدانی‌ای که از چاپخانه‌ها شروع کردیم، معیار ما برای تخصیص سهمیه خواهد بود.

  حمایت از رسانه های مکتوبحمایت از رسانه های مکتوببیشتر بخوانید: اعطای یارانه کاغذ به مطبوعات در سال 1401

   مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری‌ های داخلی اضافه کرد: به هر حال آنچه مصرف واقعی کاغذ روزنامه‌هایی که برای آن‌ها مشتری وجود دارد را مشخص می‌کند، مصرف آن‌ها در اردیبهشت ماه است و طبق همین مصرف و بررسی‌های میدانی خودمان، میزان سهمیه‌ها را اعلام می‌کنیم.

  مطلب قبلیمدیر چاپخانه گرگان؛ مالیات دغدغه فعالان چاپ و نشر است
  مطلب بعدیافزایش بازدید سایت با استفاده از 5 تکنیک ساده

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  سه + هجده =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.