هدف گذاری گروه صنایع کاغذ پارس هفت‌تپه برای تولید 70 هزار تن کاغذ

  0
  138
  گروه صنایع کاغذ پارس هفت‌تپه ابوالفضل روغنی گلپایگانی

  تولید ۷۰ هزار تن انواع کاغذ از جمله خمیر کاغذ طی امسال گروه صنایع کاغذ پارس هفت‌تپه هدف گذاری شده است تا بخشی از نیاز کشور به کاغذ مرتفع شود.

  افزایش صادرات تولیدات گروه صنایع کاغذ پارس هفت‌تپه

   گروه صنایع کاغذ پارس هفت‌تپه

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از خبرگزاری صداوسیما مرکز خوزستان، ابوالفضل روغنی گلپایگانی مدیرعامل گروه صنایع کاغذ پارس هفت‌تپه گفت: برای رسیدن به میزان تولید کاغذ در گروه صنایع کاغذ پارس هفت‌تپه تولید روزانه ۲۰۰ تن انوع کاغذ از جمله کاغذ بسته بندی و خمیر کاغذ برنامه ریزی لازم صورت گرفته است.

   ابوالفضل روغنی گلپایگانی با بیان اینکه در این شرکت برای تولید کاغذ درختی قطع نمی‌شود، گفت: انواع کاغذ تولیدی این شرکت از باگاس یا تفاله نیشکر به عنوان ماده اولیه کاغذ استفاده می‌شود.

  مدیرعامل گروه صنایع کاغذ پارس هفت‌تپه هدف گذاری افزایش صادرات به کشور‌های مختلف را از برنامه‌های امسال این شرکت عنوان و بیان کرد: شرکت صنایع کاغذ پارس هفت تپه در تلاش است تا بخشی از بازار کاغذ کشور‌های منطقه را به خود اختصاص دهد چرا که این ظرفیت در این شرکت وجود دارد.

  روغنی گلپایگانی با اشاره به تولید ۲۳ نوع کاغذ در کارخانه گروه صنایع کاغذ پارس هفت‌تپه گفت: تولید انواع کاغذ با کاربرد‌های مختلف در کارخانه کاغذپارس شتاب گرفته است تا این شرکت بتواند بخشی از نیاز کشور به کاغذ را تامین کند.

  به گفته وی هم اینک برای بسته بندی انواع صنایع غذایی محصولات متنوعی از جمله کاغذ بسته بندی، کاغذ متناسب با بسته بندی مواد بهداشتی و از همه مهمتر کاغذ مناسب برای بسته بندی مواد خوراکی جامد و مایع در این شرکت تولید می‌شود.

  وی یکی از مشکلات گروه صنایع کاغذ پارس هفت‌تپه را قطع برق عنوان کرد و گفت: قطع برق علاوه بر توقف تولید به ماشین آلات کارخانه نیز آسیب وارد کرده، لذا در این راستا تامین یکدستگاه ژنراتور با ظرفیت تولید ۶ مگاوات برق در دستور کار قرار گرفت.

  وی گفت: با تامین این ژنراتور ۷۵ درصد انرژی برق مورد نیاز این کارخانه تامین شده و خسارت ناشی از قطع برق شبکه به حداقل خواهد رسید.

   

  تولید ظروف یکبار مصرف سلولزی

  گروه صنایع کاغذ پارس هفت‌تپهوی همچنین درباره کارخانه تولید مواد یکبار مصرف سلولزی در گروه صنایع کاغذ پارس هفت‌تپه گفت: برای نخستین بار در کشور طرح تولید مواد سلولزی که یکی از بزرگترین کارخانه‌های تولید این مواد در دنیا است با استفاده از تفاله نیشکر در این شرکت اجرا شد.

  وی ادامه داد: ظروف و قطعات تولید شده در شرکت پارس طبیعت سلولز تنها ظروف یکبار مصرف در کشور هستند که قابلیت تجزیه و کمپوست را دارند، ضمن اینکه در دمای ۲۷۰ درجه سانتیگراد ماکروفر و همچنین دمای منفی ۴۰درجه قابل استفاده بوده و هیچ زیانی برای مصرف کننده ندارند.

  بیشتر بخوانید: ابوالفضل روغنی گلپایگانی مدیرعامل جدید گروه صنایع کاغذپارس شد

  روغنی به توسعه و افزایش تولید در شرکت پارس طبیعت سلولز با ورود ماشین آلات جدید خریداری شده اشاره کرد و گفت: تولیدات محصولات سلولزی این شرکت هم اکنون به چندین کشور از جمله کانادا، استرالیا و کشور‌های حاشیه خلیج فارس صادر می‌شود و مورد استقبال قرار گرفته است.

  گروه شرکت صنایع کاغذ پارس هفت تپه انواع کاغذ فلوتینگ برای مصارف کارتن سازی، کاغذ سفید و خمیر برای تولید تی شو و ظروف یک بار مصرف، انواع کاغذ بسته بندی و بهداشتی مورد استفاده در صنایع غذایی و دارویی، کاغذ رنگی برای مصارف تحریر و اداری همچنین کاغذ کرافت تولید می‌کند.

  مطلب قبلیتشکیل انجمن سراسری صنعت چاپ مغایر قانون است
  مطلب بعدیفناوری چاپ زیستی سه بعدی مدل های دقیق از بافت انسانی تولید می کند

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  چهار × دو =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.