موجودی کاغذ چاپ ایالات متحده در سال 2022 افزایش یافت 

  0
  57
  ایالات متحده

  افزایش سطح موجودی کاغذ چاپ و تحریر ایالات متحده 

  انجمن جنگل و کاغذ ایالات متحده آمریکا (AF&PA) اخیرا گزارش ماهانه چاپ و نگارش ماه مه ۲۰۲۲ خود را منتشر کرده است.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از صنایع سلولزی، مجموع محموله های کاغذ چاپ و تحریر حمل شده در ماه مه نسبت به می 2021 دو درصد افزایش داشته است. خرید کل کاغذ چاپ و تحریر ایالات متحده در ماه می نسبت به ماه مشابه سال گذشته سه درصد افزایش یافته است.

  سطح کل موجودی کاغذ چاپ و تحریر در مقایسه با آوریل 2022 یک درصد افزایش یافت. محموله‌های کاغذ بدون پوشش (UFS) در مقایسه با می 2021 دو درصد افزایش یافت در حالی که سطح موجودی در مقایسه با آوریل 2022 اساساً ثابت (+ 0.3 درصد) باقی ماند.

  واردات و صادرات UFS هر دو نسبت به آوریل 2021 کاهش یافت و به ترتیب سه درصد و 29 درصد کاهش یافت. خرید کاغذهای باپوشش  (CFS) ایالات متحده در ماه می در مقایسه با ماه مه گذشته دو درصد افزایش یافت در حالی که سطح موجودی کالا نسبت به آوریل 2022 دو درصد افزایش یافت.

  واردات و صادرات CFS هر دو نسبت به آوریل 2021 کاهش یافت که به ترتیب شش درصد و پنج درصد کاهش یافت. محموله های کاغذ مکانیکی پوشش داده شده (CM) نسبت به می 2021- 11 درصد کاهش داشت در حالی که سطح موجودی کالا نسبت به آوریل 2022 پنج درصد کاهش داشت.

  بیشتر بخوانید: وابستگی کاهش قیمت نهایی کاغذ به ارز دولتی

  واردات CM یک درصد افزایش یافت در حالی که صادرات پنج درصد در آوریل 2022 کاهش یافت. خرید کاغذهای مکانیکی بدون روکش (UM) ایالات متحده در ماه می در مقایسه با ماه مه گذشته چهار درصد افزایش یافت در حالی که سطح موجودی کالا نسبت به آوریل 2022 دو درصد افزایش یافت. واردات UM پنج درصد افزایش داشت در حالی که صادرات 15 درصد در آوریل 2022 کاهش یافت.

  مطلب قبلینشست کمیته چاپ و تبلیغات چهارمحال و بختیاری و معرفی اعضای جدید اتحادیه
  مطلب بعدیخلاقیت جدید Solvay برای بازیافت PVDCدر بسته بندی های چند لایه

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  9 + 1 =