دوره آموزشی و اجرایی کنترل کیفیت کاغذ باطله برگزار می شود

  0
  85
  دوره آموزشی و اجرایی کنترل کیفیت کاغذ باطله

  دوره آموزشی و اجرایی کنترل کیفیت کاغذ باطله در روز دوشنبه (18 بهمن ماه) توسط سندیکای تولیدکنندگان صنایع کاغذ و مقوای ایران برگزار می شود.

  پیرو موارد مطروحه در جلسه عمومی 6 بهمن ماه و بی نظمی در پذیرش آخال توسط واحدها یادآوری می شود به منظور ایجاد وحدت رویه بین تمامی واحدهای کاغذسازی در تامین آخال رعایت شیوه نامه و دستورالعمل کنترل کیفیت کاغذ باطله در تاریخ  ۱۳۹۸/۲/۳۰  تدوین و به تمامی واحدها ابلاغ شد، در حال حاضر با توجه به بی نظمی در پذیرش آخال در بعضی واحدها لزوم رعایت این دستورالعمل بیش از پیش ضروری به نظر می رسد.

   

  مخاطب دوره آموزشی و اجرایی کنترل کیفیت کاغذ باطله

  در همین راستا مقرر شد دوره آموزشی و اجرایی این دستورالعمل مجددا برای تمامی واحدها برگزار شد. این دوره در روز دوشنبه تاریخ 18 بهمن ماه از ساعت ۹:۳۰ صبح به صورت آنلاین توسط سندیکای تولیدکنندگان صنایع کاغذ و مقوای ایران و با ارائه دکتر رمضانی از اعضا کمیته تدوین دستورالعمل و استاد دانشگاه برگزار می شود. مخاطب این دوره مسئولان کنترل کیفیت و تامین آخال شرکت ها هستند.

  این دوره آموزشی و اجرایی کنترل کیفیت کاغذ باطله با توجه به اهمیت ویژه ایی که دارد و رعایت آن از الزامات صنعت تولید کاغذ بسته بندی است، از این رو سندیکا تمامی هزینه های دوره را بر عهده گرفته و دوره برای تولید کنندگان رایگان است.

  بیشتر بخوانید: معافیت خمیر کاغذ و آخال از مالیات بر ارزش افزوده

  بار دیگر لزوم رعایت این دستورالعمل به تمامی شرکت ها یادآوری می شود و از مسئولین مربوطه در شرکت ها برای حضور در دوره دعوت به عمل می آید. منتخبین و علاقمندان این دوره آموزشی متعاقبا امکان بازدید عملی از فرآیند کنترل کیفیت آخال یکی از واحدهای تولید کاغذ راخواهند داشت. لذا جهت ثبت نام در دوره با شماره های سندیکا  ۸۸۶۰۷۸۹۹ ،۸۸۰۴۲۵۱۶  و فکس ۸۸۰۳۱۹۱۴ تماس حاصل فرمایید.

  ایمیل info@skmiran.ir

  دوره آموزشی و اجرایی کنترل کیفیت کاغذ باطله

  مطلب قبلیگروه صنایع کاغذ پارس هفت تپه و افزایش ۱۶۴ درصدی تولید
  مطلب بعدیبسته‌بندی ‌های قابل کمپوست باید از لیبل استاندارد برخوردار باشند

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  سه × 4 =