کارخانه کاغذ زاگرس به مدار تولید کاغذ تحریر وارد می شود

  0
  103
  کاغذ زاگرس

  کارخانه کاغذ زاگرس ظرفیت تولید 40 هزار تن کاغذ در سال را دارد

  رئیس سندیکای تولیدکنندگان کاغذ و مقوا از ورود کارخانه کاغذ زاگرس با ظرفیت تولید سالانه ۴۰ هزار تن کاغذ تحریر به جریان تولید در کشور خبر داد و گفت:‌ با حمایت رئیس جمهور و تأمین تسهیلات مورد نیاز این کارخانه سال آینده به مدار تولید وارد می‌شود.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از تسنیم ابوالفضل روغنی گلپایگانی، رئیس سندیکای تولیدکنندگان کاغذ و مقوا، از ورود یک کارخانه کاغذسازی دیگر به جریان تولید کاغذ تحریر خبر داد و گفت:‌ کارخانه کاغذ زاگرس در شیراز با ظرفیت خوبی ایجاد شده و اخیراً رئیس جمهور نیز بازدیدی از این کارخانه داشت.

  وی با اشاره به ظرفیت این کارخانه افزود: کارخانه کاغذ زاگرس می‌تواند سالانه تا 40 هزار تُن کاغذ تحریر تولید کند اما متأسفانه گرفتار بروکراسی شدید اداری شده است. از سوی دیگر، شخص رئیس جمهور قول داده زمینه پرداخت تسهیلات مورد نیاز این کارخانه را که حدود 500 تا 600 میلیارد تومان است، تأمین کند تا به ظرفیت تولید برسد.

  بیشتر بخوانید: بهره برداری از کارخانه کاغذ زاگرس فارس منوط به دریافت تسهیلات

  وی ادامه داد:‌ وزرات صمت از سندیکا در خواست کارشناسی کارخانه را کرد. ما هم کارشناس فرستادیم و تأیید کرد که این کارخانه ظرفیت و قابلیت بزرگی برای تولید تحریر و چاپ دارد.

  رئیس سندیگای تولیدکنندگان کاغذ و مقوا یادآور شد: بانک صنعت و معدن اگر سرمایه مورد نیاز این شرکت را تامین کند،‌ این کارخانه می‌تواند در مدار تولید قرار گیرد. سرمایه‌گذاری کلانی برای راه‌اندازی این کارخانه انجام شده و از تکنولوژی‌ و ماشین‌آلات روز دنیا بهره برده شده است‌، در صورت حل مشکل مالی این شرکت‌ می‌تواند کمک مؤثری در راه تولید داخلی تحریر باشد.

  مطلب قبلیکارتن سازی و روش های انجام آن
  مطلب بعدی حفظ مشتریان برند، کم هزینه تر و به صرفه تر از جذب مشتریان جدید 

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  16 + شانزده =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.