بوکان میزبان دهمین جشنواره صنعت ملی چاپ آذربایجان غربی

  0
  57
  دهمین جشنواره صنعت ملی چاپ آذربایجان غربی

  دهمین جشنواره صنعت ملی چاپ آذربایجان غربی در بوکان برگزار شد.

   به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از خبرگزاری صدا و سیما مرکز آذربایجان غربی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی در این آیین با تاکید بر نقش موثر صنعت چاپ در ابعاد مختلف گفت: همجواری این استان با کشور عراق و امنطقه کردستان عراق می تواند در توسعه جشنواره صنعت ملی چاپ در بوکان پایدار و اشتغال منطقه تاثیر گذار باشد.

   دهقان معاون سازمان صنعت معدن تجارت استان نیز از همراهی و آمادگی این سازمان با اتحادیه چاپخانه داران در زمینه بروز رسانی و توسعه سرمایه گذاری در این حوزه خبر داد.

  وی گفت : با توجه به صادارت 70 درصدی آذربایجان غربی به منطقه کردستان عراق  می توان به صنعت چاپ نیز به عنوان یک پتانسیل با ارزش و ارز آور توجه ویژه ای داشت .

  مجید محبی رئیس اتحادیه چاپخانه داران و کانون های تبلیغاتی آذربایجان غربی دیگر سخنران مراسم دهمین جشنواره صنعت ملی چاپ آذربایجان غربی را تکمیل کننده حلقه تولید و صادرات در تمامی صنایع برشمرد.

  امین زاده فرماندار بوکان نیز گفت: صنعت چاپ یک صنعت چندوجهی و فرا فرهنگی است که در حوزه های مختلف فرهنگی هنری رسانه علم و پژوهش و تبلیغات موثر است.

  ماموستا احمدی امام جمعه بوکان نیز در دهمین جشنواره صنعت ملی چاپ آذربایجان غربی ضمن تبریک هفته وحدت از زحمات فعالین حوزه چاپ و نشر تقدیر کرد.

  بیشتر بخوانید: تعویق در برگزاری دهمین جشنواره صنعت چاپ آذربایجان غربی

  گفتنی است بوکان از شهرهای فعال در حوزه صنعت چاپ در شمالغرب کشور است.

  دهمین جشنواره صنعت ملی چاپ آذربایجان غربیدهمین جشنواره صنعت ملی چاپ آذربایجان غربی

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  11 + 6 =