پیگیری پرداخت تسهیلات مالی به چاپخانه‌ داران

  گفت و گو با رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران

  0
  65
  پرداخت تسهیلات مالی به چاپخانه‌ داران ابوالحسنی

  پرداخت تسهیلات مالی به چاپخانه‌ داران پس از جمع آوری اطلاعات 

  احمد ابوالحسنی با اشاره به لزوم نوسازی و بازسازی بیش از 40 درصد ناوگان صنعت چاپ کشور، گفت: پیگیری پرداخت تسهیلات مالی به چاپخانه‌ داران پس از جمع آوری اطلاعات انجام خواهد شد. 

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایبنا احمد ابوالحسنی، رئیس اتحادیه چاپخانه‌داران تهران با اشاره به تعاملات و ارتباطات این اتحادیه با وزارت صنعت، معدن و تجارت برای تامین پرداخت تسهیلات مالی به چاپخانه‌ داران ، گفت: علاوه بر وزارت صمت، با موسسات مالی و اعتباری و بانک‌ها نیز تعاملاتی داشتیم تا بتوانیم برای فعالان صنعت چاپ تسهیلات مالی دریافت کنیم.

  وی ادامه داد: قبل از پرداخت تسهیلات مالی به چاپخانه‌ داران لازم است آمار و اطلاعات کاملی داشته باشیم که چه تعداد از چاپخانه‌ها به تجهیزات و ماشین‌آلات جدید نیاز دارند و میزان تسهیلات مورد نیاز آن‌ها چه مقدار است و با آمار و ارقام جلو برویم.

  پرداخت تسهیلات مالی به چاپخانه‌ داران ابوالحسنی با طرح این موضوع که حدود ۴۰ درصد ناوگان صنعت چاپ به بازسازی و نوسازی نیاز دارد، عنوان کرد: این نوسازی در حوزه‌ها و رسته‌های مختلف است، با توجه به اینکه بخش زیادی از چاپخانه‌داران به نقدینگی برای واردات و خرید ماشین‌آلات جدید نیاز دارند باید شرایطی از سوی دولت برای اختصاص این تسهیلات فراهم شود.

  وی تاکید کرد: در این زمینه اتحادیه چاپخانه‌داران با جمع‌آوری اطلاعات و آمار دقیق از نوع نیاز چاپخانه‌ها، طی روزهای آتی مذاکراتی با مسئولان خواهد داشت تا بتوانیم با به روزرسانی ماشین‌آلات خود زمینه لازم برای حضور پررنگ در عرصه صادرات صنعت چاپ منطقه را فراهم کنیم.

  بیشتر بخوانید: ناوگان چاپ و نیاز به تسهیلات

  ابوالحسنی با بیان اینکه مدیران چاپخانه‌ها می‌توانند نوع ماشین مورد نیاز را با ذکر سال ساخت و قیمت ریالی و ارزی آن را مکتوب به اتحادیه چاپخانه‌داران اعلام کنند، گفت: در این زمینه تلاش می‌شود پس از جمع‌آوری اطلاعات یاد شده، پیگیری‌ها برای دریافت تسهیلات مالی مورد نیاز صنف چاپ از سَرگرفته شود.

  مطلب قبلیوزارت صمت و بررسی مشکلات واحدهای صنعت چاپ
  مطلب بعدیکشف محموله 22 تنی خمیر کاغذ رولی قاچاق در مرز سومار

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  17 − 16 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.