چهارمین نمایشگاه چاپ، بسته ‌بندی و فرآوری میزبان هیئت‌ های تجاری خارجی

  گفت و گو با رضا رحمانی، مدیر برگزاری چهارمین نمایشگاه چاپ، بسته ‌بندی و فرآوری

  0
  116
  چهارمین نمایشگاه چاپ، بسته ‌بندی و فرآوری

  چهارمین نمایشگاه چاپ، بسته ‌بندی و فرآوری میزبان هیئت‌ های تجاری خارجی از کشورهای افغانستان، پاکستان، قرقیزستان، ازبکستان، تاجیکستان، ارمنستان، عراق و عمان خواهد بود.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین؛ رضا رحمانی، مدیر برگزاری چهارمین نمایشگاه چاپ، بسته ‌بندی و فرآوری با اشاره به برنامه‌ های پیش ‌بینی شده برای این رویداد، عنوان کرد: طی رایزنی با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، همچنین تشکل ‌های صنفی و فعالان حوزه چاپ قرار است همزمان با روزهای نمایشگاه، همایش و سمینارهای مرتبط با صنعت چاپ و بسته ‌بندی برگزار شود.

   

  «صادرات» محور اصلی چهارمین نمایشگاه چاپ، بسته ‌بندی و فرآوری

   وی ادامه داد: چون این نمایشگاه صادرات محور است و بیشتر شرکت کنندگان در این حوزه فعالند؛ سعی کرده ایم تا با هیئت ‌های خارجی فعال در زمینه تولید مواد غذایی و همچنین فعالان صنعت بسته بندی تعاملاتی برقرار کنیم و در همین رابطه از هیئت های تجاری کشورهای CIS ، کشورهای آسیای میانه همچون ازبکستان، قرقیزستان، تاجیکستان، ارمنستان،  افغانستان، پاکستان و همچنین کشورهای عرب زبان مانند عراق برای حضور در چهارمین نمایشگاه چاپ، بسته ‌بندی و فرآوری دعوت به عمل آورده ایم.

  چهارمین نمایشگاه چاپ، بسته ‌بندی و فرآوری چهارمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت چاپمدیر برگزاری چهارمین نمایشگاه چاپ، بسته ‌بندی و فرآوری اظهار داشت: در این دوره از نمایشگاه نمایندگانی از کشورهای چین، آلمان و اتریش حضور خواهند داشت.

   رحمانی در ادامه گفت: یکی از برنامه های جانبی نمایشگاه امسال برپایی موزه گالری آثار طراحی و بسته ‌بندی در صنعت غذا است.

   وی درباره نحوه تبلیغات این دوره از نمایشگاه توضیح داد: ما بیشتر در حوزه شهرک های صنعتی تبلیغات انجام داده ایم؛ علاوه بر آن در مسیر پرتردد رفت و برگشت عوارضی قم به تهران بیلبورد نمایشگاه را نصب کرده ایم؛ اطلاع رسانی نمایشگاه را در نشریات و رسانه های اجتماعی تخصصی نیز انجام داده ایم.

  بیشتر بخوانید: حضور منتخبان برتر صنعت چاپ کشور در چهارمین نمایشگاه چاپ، بسته بندی و فرآوری

   چهارمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت چاپ 8 تا 11 شهریور در نمایشگاه بین ‌المللی شهر آفتاب برگزار می ‌شود.

  مطلب قبلیحفظ تمرکز در محل کار با استفاده از 6 تکنیک موثر
  مطلب بعدیانتخابات هیئت مدیره اتحادیه سازندگان کلیشه و لیتوگراف و چاپ دیجیتال تهران برگزار شد

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  4 × 3 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.