بسته بندی مناسب و زیبا رمز بقای صنعت چاپ

  0
  50
  بسته بندی مناسب و زیبا

  هر زمینه تولیدی را که شما در نظر بگیرید در مرحله آخر نیاز به یک بسته بندی مناسب و زیبا دارد؛ بنابراین لازم است تا سرمایه‌گذاری‌های مناسبی در این بخش داشته باشیم تا حیات حوزه چاپ را نه‌تنها در استان یزد بلکه در سطح کشور تضمین کنیم.

  مهدی دهقان مدیر مجتمع چاپ و بسته‌بندی کسری یزد،درباره وضعیت این روزهای صنعت چاپ در این استان به خبرنگار چاپ و نشر آنلاین گفت: در سال‌های اخیر صنعت چاپ استان یزد پیشرفت‌های خوبی داشته و می‌توان به آینده آن امیدوار بود؛ اما مسئله اینجاست که دنیا به دلیل تغییرات گسترده و وسیعی که در زمینه‌ی ارتباطات جهانی به وجود آمده است دچار دگرگونی شده و به این ترتیب روش‌های گذشته و مرسوم دیگر جوابگو نیستند. در مورد صنعت چاپ نیز این مسئله صادق است.

  صنعت چاپ در گذشته بیش از همه با انتشار کتاب و نشریه شناخته می‌شد اما در دنیای جدید و با صنعتی شدن جهان حوزه چاپ نیز دگرگون شد. برای ماندن در حوزه چاپ ما نیاز داریم تا قابلیت‌های مجموعه‌های خود را در این بخش بالا ببریم.

  بسته بندی مناسب و زیبا

   

  بیشتر بخوانید:

  پتانسیل های بالای صنعت چاپ یزد

  لزوم تحصیلات آکادمیک برای چاپخانه داران استان یزد

  ایجاد تعاونی و اتحادیه دو نیاز مبرم چاپ استان یزد

   

  نیاز امروز تولید بسته بندی مناسب و زیبا

  وی در ادامه بیان داشت: هر زمینه تولیدی را که شما در نظر بگیرید در مرحله آخر نیاز به یک بسته بندی مناسب و زیبا دارد؛ بنابراین لازم است تا سرمایه‌گذاری‌های مناسبی در این بخش داشته باشیم تا حیات حوزه چاپ را نه‌تنها در استان یزد بلکه در سطح کشور تضمین کنیم. مجتمع چاپ کسری نیز هم‌اکنون نه‌تنها کارهای مربوط به داخل استان را انجام می‌دهد بلکه از سایر مناطق کشور همچون هرمزگان، بندرعباس، کرمان و زاهدان سفارش کار دریافت می‌کند.

  بسته بندی مناسب و زیبامدیر مجتمع چاپ و بسته‌بندی کسری یکی از مهم‌ترین مشکلات صنعت چاپ را مسئله تهیه مواد مصرفی دانست و بیان داشت: گرانی کاغذ و دلار یکی از مهم‌ترین مشکلات صنعت چاپ است. نوسانات قیمت مواد اولیه تا حدود بسیار زیادی دست عمده چاپخانه‌ها را بسته و ما در این حوزه نیازمند حمایت مسئولان هستیم.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  یک × 4 =