تجلیل از خانواده شهدا در بیست ‌و ‌یکمین جشنواره ملی صنعت چاپ

  0
  99
  تجلیل از خانواده شهدا

  تجلیل از خانواده شهدا به طور مشخص از خانواده شهید قاسمی 

  مدیرکل دفتر چاپ و نشر از برگزاری اختتامیه بیست ‌و یکمین جشنواره ملی صنعت چاپ در روز سه ‌شنبه سوم اسفند با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داد. ‌ این مراسم با تقدیر از پیشکسوتان صنعت چاپ و تجلیل از خانواده شهدا همراه خواهد بود. 

   

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایبنا علی‌اکبر ابراهیمی، مدیرکل دفتر چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به برگزاری مراسم اختتامیه بیست و یکمین جشنواره ملی صنعت چاپ، عنوان کرد: ما امسال شاهد برگزاری 28 جشنواره استانی تحت عنوان آئین پاسداشت اهالی صنعت چاپ در استان ‌های مختلف کشور بودیم که این مراسم، اختتامیه جشنواره ملی به شمار می ‌آید.

  وی با اشاره به حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این مراسم، ادامه داد: در این مراسم از 12 برگزیده در هشت بخش شامل تجلیل از خانواده شهدا ی جامعه چاپ، پیشکسوتان صنعت چاپ، چهره برجسته علمی، بانوی فعال، تولیدکننده ماشین‌ آلات چاپ، صادرکننده، کارآفرین و کارشناس استانی چاپ خواهد شد.

  ابراهیمی افزود: برگزیدگان این دوره از جشنواره از سراسر کشور توسط داوران که همگی از اصحاب صنعت چاپ بودند به محوریت اتحادیه ‌ها و تشکل ‌های تخصصی انتخاب شده ‌اند.

   وی با اشاره به تفاوت‌های جشنواره امسال نسبت به دوره‌های گذشته نیز توضیح داد: امسال برای نخستین بار از تجلیل از خانواده شهدا که شامل خانواده شهید قاسمی و به‌طور مشخص از محمود قاسمی (پدر شهید) می شود، تقدیر خواهیم کرد که سالیان متمادی است که در این حوزه فعالیت دارد.

   ابراهیمی تاکید کرد: همچنین امسال برای نخستین بار از چهره برتر علمی در صنعت چاپ و سازنده ماشین ‌آلات چاپ به صورت مجزا تقدیر خواهد شد.

  بیشتر بخوانید: مراسم بیست و یکمین جشنواره ملی صنعت چاپ برگزار می شود

   وی با بیان اینکه از روسای اتحادیه ‌های چاپ سراسر کشور و مسئولان مرتبط با حوزه چاپ برای حضور در این مراسم، دعوت شده است، گفت: با توجه به تغییراتی که سال گذشته در آئین ‌نامه جشنواره چاپ رخ داد، از این پس مسابقات چاپی به صورت دو سالانه برگزار خواهد شد و مراسم امسال فقط شامل تقدیر از فعالان این حوزه خواهد بود.

  اختتامیه بیست‌ و یکمین جشنواره ملی صنعت چاپ در روز سه‌شنبه سوم اسفند از ساعت 18:30 تا 20 در سالن سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار خواهد شد.

  مطلب قبلیاهدای جوایز در جشنواره فیروزه با نگاهی ویژه
  مطلب بعدی ایجاد تشکل‌ برای ارتقا صنعت چاپ لرستان

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  سیزده + چهار =