اهدای جوایز در جشنواره فیروزه با نگاهی ویژه

  0
  65
  جشنواره فیروزه

   بازی رومیزی «حامی ایمنی» محصول مشترک کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران  در جشنواره فیروزه موفق به دریافت رتبه اول بخش اسباب‌بازی به خاطر نگاه ویژه به آموزش و ترویج فرهنگ همکاری، همیاری و مشارکت شهروندان در مسائل شهری و اجتماعی، طراحی فرایند مناسب بازی، تصویرسازی مناسب از پاسداشت اقدام‌های ارزشمند قشر آتش‌نشانان شد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، جشنواره فیروزه که هر سال از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای انتخاب برترین کالا‌های فرهنگی و اسباب‌بازی برگزار می‌شود امسال با رویکرد جدید از سوی تمامی استان‌ها با مسوولیت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان‌ها در هر ۳۱ استان با دربرگیری رشته‌های مختلف برنامه‌ریزی و برگزار شد.

  بر همین اساس، امسال اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران جشنواره را در دو بخش جداگانه اسباب‌بازی و نوشت‌افزار‌های تولید شده برگزار کرد.

  هیأت داوران نخستین جشنواره کالا‌ها و محصولات فرهنگی استان تهران بازی رومیزی «حامی ایمنی» را حائز دریافت رتبه اول این رویداد معرفی کرد.

  بر اساس رأی هیأت داوران، بازی رومیزی «حامی ایمنی» محصول مشترک کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران موفق به دریافت رتبه اول بخش اسباب‌بازی به خاطر نگاه ویژه به آموزش و ترویج فرهنگ همکاری، همیاری و مشارکت شهروندان در مسائل شهری و اجتماعی، طراحی فرایند مناسب بازی، تصویرسازی مناسب از پاسداشت اقدام‌های ارزشمند قشر آتش‌نشانان شد.

  جشنواره فیروزه

  جشنواره فیروزه و اهدای لوح تقدیر

  این بازی که از سوی شهاب محسنین طراحی شده، کودکان و نوجوانان را با ماموریت‌ها و وظایف تلاش‌گران این عرصه آشنا می‌کند.

  لوح تقدیر و تندیس این جشنواره با حضور معاون فرهنگی و مدیران سازمان آتش نشانی در مراسمی با حضور محسن حموله مدیرکل سرگرمی‌های سازنده و بازی‌های رایانه ایی کانون پرورش فکری کودک و نوجوان اهدا شد.

  بیشتر بخوانید:واردات اروپا از ایران ۲۹ درصد رشد کرد

  در این لوح‌های سپاس آمده است: چشم‌انداز روشن توسعه ایران اسلامی نیازمند سعی و کوشش انسان‌های متعهد، متدین و اندیشمند خواهد بود. عرصه کار و تلاش فکری و عملی تجلی اراده انسان‌هایی باعزم پولادین در راه اعتلای همه جانبه کشور است. در این میان فعالیت‌های ستودنی آن مجموعه قدمی در راستای تولید و مصرف محصولات فرهنگی ایرانی‌-اسلامی است

  دراین مراسم پیشنهاد با توجه به اثرگذاری بازی و سرگرمی برذهن نوجوانان و جوانان بررسی لازم خصوص تولیدات دیگر انجام پذیرد در این مراسم محمد صائبی معاون روابط عمومی مرکز روابط عمومی و بین الملل شهرداری تهران، هلالی معاون فرهنگی، حسینی و شاه محمدی از مدیران سازمان آتش نشانی حضور داشتند.جشنواره فیروزه 

  مطلب قبلیاتحادیه کتابفروشان و حل مشکلات ناشران البرز
  مطلب بعدیتجلیل از خانواده شهدا در بیست ‌و ‌یکمین جشنواره ملی صنعت چاپ

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  16 + یازده =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.