تشریح اقدامات تعاونی در تامین مواد مورد نیاز چاپخانه‌داران

  0
  59
  تامین مواد مورد نیاز چاپخانه‌داران قیمت مواد اولیه چاپ

  ثبت سفارش برای تامین مواد مورد نیاز چاپخانه‌داران

  به گفته احمدرضا اعتماد مظاهری، به دنبال نیاز جدی بسیاری از واحدهای چاپی به قطعات یدکی و مواد مصرفی پُرکاربرد، تامین مواد مورد نیاز چاپخانه‌داران در میان صنف چاپخانه‌داران آغاز شده است.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایبنا احمدرضا اعتماد مظاهری، مدیرعامل شرکت تعاونی چاپخانه‌داران، با  اشاره به اقدامات پیش‌روی این مجموعه در حوزه تامین مواد مورد نیاز چاپخانه‌داران، توضیح داد: نیمه اول سال 1401 بخش زیادی از چاپخانه‌ها دچار رکود کاری شده بودند اما اکنون با نزدیکی به نیمه دوم سال فعالیت بسیاری از واحدهای صنفی رونق گرفته است.

   وی در رابطه با تامین مواد مورد نیاز چاپخانه‌داران ادامه داد: بازار ثبت سفارش‌ها طی این مدت رشد بسیار خوبی داشته است و بسیاری از چاپخانه‌داران به دنبال تامین مواد اولیه مورد نیاز خود در حوزه‌های مختلف کاغذ، مقوا، مرکب و .. از تعاونی هستند.

  تامین مواد مورد نیاز چاپخانه‌داران  مرکب های چاپ امنیتیمظاهری با بیان اینکه واردات مرکب خارجی در دستور کار تعاونی قرار دارد، گفت: با یک شرکت چینی که مرکب‌های باکیفیت خوبی تولید می‌کند، رایزنی‌هایی در این زمینه انجام شده و به زودی محموله بار مرکب به کشور می‌رسد.

  وی همچنین درباره تامین یکسری مواد مصرفی پرکاربرد در میان چاپخانه‌داران نیز، عنوان کرد: لاستیک سیلندر ژاپنی نیز به صورت اصلی و با کیفیت درجه یک به ژاپن سفارش داده شده و با توجه به اینکه مورد نیاز فعالان چاپ است به زودی موجود خواهد شد.

  بیشتر بخوانید: افزایش قیمت مواد اولیه چاپ؛ مشکل جدی چاپخانه داران

  تامین مواد مورد نیاز چاپخانه‌داران  قطعات یدکیمظاهری تاکید کرد: تامین قطعات یدکی همواره یکی از چالش‌های اهالی چاپ طی این سال‌ها بوده است، در این زمینه نیز ابزارآلات و ملزومات کاربردی چاپخانه‌ها در تعاونی توزیع می‌شود، این مجموعه در خلال توزیع مواد مصرفی و ملزومات مرسوم در صنعت چاپ، اقدام به توزیع لوازم و ابزارآلات پرکاربرد هم کرده است.

  وی در ادامه به تهیه و توزیه مقوای ایندربرد هم اشاره کرد و گفت: با یک شرکت ایرانی که از چین جنس وارد می‌کند، تعاملاتی داشتیم تا هر چه زودتر مقوای ایندربرد مورد استفاده چاپخانه‌ها موجود شود تا در بسته‌بندی‌های بهداشتی، دارویی و غذایی مورد استفاده صنف قرار گیرد.

  مطلب قبلیمدیرعامل شرکت بازرگانی شای‌ پک: استقبال از نمایشگاه چاپ و بسته بندی خوب بود
  مطلب بعدیحل مشکلات صنعت چاپ به کمک دولت

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  16 + چهارده =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.