دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی زنجان با پیشکسوت صنعت چاپ

  0
  58
  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی زنجان

  حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی زنجان در چاپخانه شقایق 

  در راستای تکریم از پیشکسوتان حوزه فرهنگی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی زنجان با رزمنده پیشکسوت و فعال فرهنگی در حوزه چاپ و نشر شهر هیدج دیدار کرد و از محل چاپخانه شقایق و انتشارات البرز بازدید به عمل آورد و در جریان مسائل و مشکلات حوزه چاپ این منطقه قرار گرفت.

  امراله حسنی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی زنجانبه گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان؛ امراله حسنی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان به همراه سپهری معاونت امور فرهنگی، قاسمی معاونت امور هنری، صادقی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ابهر با حضور در چاپخانه شقایق به مدیرمسئولی یوسف یارقلی از پیشکسوتان حوزه چاپ و نشر استان، با وی دیدار و گفت و گو کرد. در این دیدار بخشی از مسائل و دغدغه های این صنف مطرح شد و پیرامون رفع آنها گفتگو و تبادل نظر صورت گرفت.

  امراله حسنی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی زنجان در این دیدار ضمن تقدیر از فعالیت های فرهنگی پیشکسوت صنعت چاپ عنوان کرد: نقش صنعت چاپ در رونق فرهنگی، نقش مهم و تأثیر گذار است. اگر این حلقه ی فرهنگی تقویت نشود سایر بخش های مرتبط را تحت الشعاع قرار داده و دچار رکود می کند. بنابراین تقدیر، تکریم و حمایت از فعالان حوزه فرهنگی به ویژه پیشکسوتان این عرصه از برنامه های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان است.

  بیشتر بخوانید: رئیس اتحادیه چاپخانه‌داران همدان؛ چاپ دیجیتال روی بورس است

  یوسف یارقلی ضمن اشاره به فعالیت های خود در عرصه فرهنگی و حوزه چاپ و نشر گفت: چاپخانه شقایق یکی از قدیمی ترین چاپخانه های فعال منطقه با بیش از 20 سال سابقه در شهر هیدج است که 10 سال نیز در حوزه نشر کتاب فعال بوده و تاکنون 40 عنوان کتاب با تیراژ 50000 نسخه کتاب را منتشر کرده است.

  وی خطاب به مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی زنجان در ادامه فرسودگی دستگاه های چاپ، تامین و آموزش پرسنل، پرداخت تسهیلات برای نوسازی دستگاه های چاپ را از جمله دغدغه‌ها و مشکلات چاپخانه‌داران مطرح کرد و خواستار پیگیری ایین مسائل شد.

  مطلب قبلیبهترین دستگاه تولید رول استرچ
  مطلب بعدیهواشناسی استان تهران ؛گرد و خاک تا سه‌شنبه در تهران می‌ماند

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  4 × 2 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.