برگزاری دوره آموزشی «آشنایی با فناوری های انواع ماشین آلات چاپ»

  گفت و گو با رضا نورایی، مدرس دوره آموزشی «آشنایی با فناوری های انواع ماشین آلات چاپ»

  0
  67
  آشنایی با فناوری های انواع ماشین آلات چاپ

  دوره آموزشی «آشنایی با فناوری های انواع ماشین آلات چاپ» برای کارشناسان مرتبط و فعال صنعت چاپ یکشنبه 22 خرداد برگزار خواهد شد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایبنا؛ رضا نورایی، مدرس این دوره با اشاره به برگزاری دوره آموزشی «آشنایی با فناوری های انواع ماشین آلات چاپ»، گفت: این دوره ۴ ساعته به فناوری‌های چاپ و آموزش‌های مرتبط با آن اختصاص دارد و هدف اصلی آن آشنایی مدیران و کارشناسان دفتر ماشین‌سازی وزارت صمت با ماشین‌آلات چاپ و فناوری‌های متفاوت آن ها است.

  آشنایی با فناوری های انواع ماشین آلات چاپدوره آشنایی با فناوری های انواع ماشین آلات چاپ برای کارشناسان

   وی ادامه داد: این دوره برای کارشناسانی است که در حوزه چاپ مشغول کار هستند تا بتوانند امور مرتبط به صنعت چاپ را با دانش و تسلط بیشتر انجام بدهند.

   نورایی با بیان اینکه با ایجاد این فرصت از مدیران و کارشناسان چند دفتر مرتبط با چاپ در وزارت صمت نیز دعوت شده تا از این دوره استفاده کنند، عنوان کرد: در این دوره فشرده به سرفصل‌های مختلفی پرداخته می‌شود که شامل تفاوت‌های ساختاری و کاربردی سیستم‌های ورقی و رول و تفاوت‌های فناوری‌های چاپ انبوه با کم‌تیراژ می‌شود.

  آشنایی با فناوری های انواع ماشین آلات چاپ وی درباره دیگر مباحث این دوره، توضیح داد: انواع فناوری‌ های انتقال مرکب،  انواع ماشین‌ آلات چاپ و پیچیدگی‌ های آن ها،  ماشین‌ آلات ترکیبی (هیبرید) و چاپ‌ های خاص و روندهای جهانی فناوری چاپ از دیگر موضوعاتی است که در این دوره به آن پرداخته می‌ شود.

   نورایی تاکید کرد: پرسش و پاسخ درباره مسائل مربوط به فناوری‌ های چاپ در دفتر ماشین‌ سازی و سایر دفاتر مرتبط وزارت صمت نیز از دیگر مباحثی است که در این دوره طرح می‌ شود.

  بیشتر بخوانید: دوره آموزش نظارت بر چاپ برگزار می شود

  آشنایی با فناوری های انواع ماشین آلات چاپ دوره آموزشی «آشنایی با فناوری های انواع ماشین آلات چاپ» برای کارشناسان مرتبط و فعال صنعت چاپ یکشنبه 22 خرداد از ساعت 8 و 30 دقیقه تا 12 در سالن شماره 3 ساختمان شهید الهی وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار خواهد شد.

  مطلب قبلیمعاون فرهنگی وزارت ارشاد: اختصاص کاغذ به کتاب های خاص
  مطلب بعدیظرف جدید Waddington urope  برای بسته بندی

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  6 − 6 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.