نمایشگاه «آینده چاپ ایران» و تعاملات جهانی

  گفت و گو با رئیس اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ ایران

  0
  51
  نمایشگاه «آینده چاپ ایران»

  رایزنی برای حضور هیئت‌ های تجاری صنعت چاپ در نمایشگاه «آینده چاپ ایران» در تعامل با امور بین‌ الملل اتاق بازرگانی ایران و کشورهای منطقه آغاز شده است و همچنین اطلاع‌ رسانی جهانی برای حضور برندهای معتبر را نیز انجام داده‌ایم.

   

  بابک عابدین نمایشگاه «آینده چاپ ایران»به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایبنا؛ بابک عابدین، رئیس اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ ایران با اشاره به برنامه‌ ریزی‌ های انجام شده برای نمایشگاه «آینده چاپ ایران»، بیان کرد: تعاملاتی با معاون امور بین‌الملل اتاق بازرگانی ایران داشتیم تا با اتاق بازرگانی‌ های ایران و عراق، ایران و افغانستان، ایران و ارمنستان و … برای دعوت و حضور نمایندگان چاپ و بسته‌ بندی رایزنی داشته باشد.

   وی ادامه داد: هدف اصلی از این تعاملات، دعوت از هیئت‌ های تجاری کشورهای منطقه به صورت هدفمند برای بازدید از نمایشگاه تخصصی چاپ دی‌ماه است؛ همچنین رایزنی‌‌ هایی داشتیم تا برخی از کارخانه‌ ها و مصرف‌ کنندگان مرتبط با چاپ و بسته‌ بندی نیز حضور پررنگی در نمایشگاه داشته باشند.

  اطلاع رسانی جهانی برای نمایشگاه «آینده چاپ ایران» 

   عابدین با بیان اینکه تسهیلاتی برای حضور میهمانان و هیئت‌ های تجاری در نظر گرفته شده است، گفت: در بحث رایزنی با بخش اقتصادی سفارتخانه‌ ها نیز تعاملاتی انجام‌ شده است‌، این کار برای بیشتر کشورها انجام شده است؛ همچنین اطلاع‌ رسانی جهانی برای حضور برندهای معتبر را نیز انجام داده‌ایم.

  بیشتر بخوانید: حمایت مدیرکل دفتر چاپ ارشاد از نمایشگاه تخصصی «آینده چاپ IFPEX»

   وی تاکید کرد: امسال هدف‌گذاری نمایشگاه به‌عنوان نخستین گام فعالان کشورهای منطقه مثل اقلیم کردستان، آذربایجان، افغانستان، ارمنستان، روسیه و عراق انجام شده و در هدف‌گذاری‌های آینده سایر مناطق را نیز پوشش خواهیم داد.

  نمایشگاه «آینده چاپ ایران» 20 تا 23 دی‌ماه امسال در مرکز نمایشگاهی ایران مال در طبقه  E1 برگزار خواهد شد.

  مطلب قبلیفهرست شعب فروش اوراق گواهی ارزی اعلام شد
  مطلب بعدیرضایت ناشران از کیفیت کاغذ مازندران

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  یازده − 2 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.