آخرین مهلت معرفی کارگر نمونه صنعت چاپ تا پایان مرداد

  گفت و گو با رضا منصوری، مشاور آموزشی اتحادیه چاپخانه‌ داران تهران

  0
  44
  منصوری کارآفرینی مبتنی بر برندسازی در صنعت چاپ

  چاپخانه‌ ها فقط تا پایان مرداد ماه فرصت دارند اسامی کارگران نمونه خود را برای بررسی و انتخاب کارگر نمونه صنعت چاپ به اتحادیه چاپخانه‌ داران تهران معرفی کنند.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایبنا؛ رضا منصوری، مشاور آموزشی اتحادیه چاپخانه‌ داران تهران با اشاره به تقدیر از 11 کارگر نمونه صنعت چاپ به ‌مناسبت 11 شهریور، عنوان کرد: این مراسم همزمان با روز صنعت چاپ از سوی اتحادیه چاپخانه‌ داران برگزار خواهد شد و مدیران چاپخانه ‌ها باید با استناد به شیوه‌ نامه انتخاب کارگر نمونه، اسامی کارگر یا کارگران خود را به دبیرخانه شورای برگزاری معرفی کنند.

   وی ادامه داد: بر اساس شیوه نامه انتخاب کارگر نمونه صنعت چاپ، این عنوان شامل همه کارمنـدان، کـارگران و کارشناسان شاغل در صنعت چاپ است کـه بـر اسـاس قـانون کــار بــه ‌عنــوان کــارگر شــناخته می‌ شوند.

  کارگر نمونه صنعت چاپانتخاب کارگر نمونه صنعت چاپ بر اساس شیوه نامه

   منصوری با اشاره به ارسال این شیوه ‌نامه انتخاب کارگر نمونه صنعت چاپ به چاپخانه ‌های تهران، توضیح داد: با توجه به محدودیت زمانی و نزدیکی به روز صنعت چاپ، چاپخانه‌ داران فقط تا پایان مرداد ماه فرصت دارند؛ اسامی کارگر یا کارگران نمونه خود را به شورای سیاست ‌گذاری روز صنعت چاپ اعلام کنند.

   وی همچنین با توضیح درباره چگونگی و تعداد انتخاب کارگران هر واحد، گفت: طبق ضوابط شیوه ‌نامه، واحدهای چاپی با ۵۰ نفر، یک کارگر، واحدهای چاپی ۵۱ تا ۱۰۰ نفر، دو کارگر و واحدهای بالای ۱۰۰ نفر می‌ توانند سه کارگر را به دبیرخانه شورای سیاست‌ گذاری بزرگداشت روز ملی صنعت چاپ معرفی کنند.

  بیشتر بخوانید: شیوه نامه انتخاب کارگر نمونه صنعت چاپ روی میز مدیران

   به گفته منصوری، توجه به نقش و جایگاه کارگران صنعت چاپ ضروری است و امسال شورای سیاست ‌گذاری توجه ویژه‌ ای به نقش این گروه از فعالان و دست ‌اندرکاران صنعت چاپ داشته است.

  گفتنی است که شورای سیاست ‌گذاری آیین بزرگداشت روز ملی صنعت چاپ تاکنون شش نشست برگزار کرده و برگزاری برنامه‌ های متنوع و مختلفی را برای این رویداد تدارک دیده است.

  مطلب قبلیمهار آتش‌ در راشا کاسپین زنجان
  مطلب بعدیاستقبال 350 شرکت داخلی و خارجی از بیست ‌و ‌نهمین نمایشگاه بین ‌المللی چاپ

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  7 + چهار =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.