استقبال 350 شرکت داخلی و خارجی از بیست ‌و ‌نهمین نمایشگاه بین ‌المللی چاپ

  گفت و گو با جلیل غفاری‌رهبر، رئیس هیئت‌مدیره شرکت «آروین مهر فجر»

  0
  229
  غفاری رهبر بیست ‌و ‌نهمین نمایشگاه بین ‌المللی چاپ

  تاکنون 350 شرکت داخلی و خارجی در بیست ‌و ‌نهمین نمایشگاه بین ‌المللی چاپ، بسته ‌بندی و ماشین‌ آلات وابسته تهران ثبت ‌نام کرده‌ اند، روند ثبت ‌نام نمایشگاه ادامه دارد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایبنا؛ جلیل غفاری‌ رهبر، رئیس هیئت‌ مدیره شرکت «آروین مهر فجر» با اشاره به آغاز ثبت‌ نام بیست ‌و ‌نهمین نمایشگاه بین ‌المللی چاپ، بسته‌ بندی و ماشین‌ آلات وابسته تهران، گفت: ثبت‌ نام از اواسط تیرماه آغاز شد و تعداد قابل توجهی از فعالان حوزه چاپ و نشر و بسته‌بندی تاکنون برای حضور در این رویداد اعلام آمادگی کرده‌اند.

   وی با اشاره به ثبت‌ نام 350 شرکت داخلی و خارجی در نمایشگاه امسال، افزود: علاوه بر فعالان چاپ و بسته‌ بندی تهران، نمایندگان چاپ و بسته‌ بندی از کشورهای ایتالیا، ترکیه، آلمان، چین و .. نیز در میان غرفه‌ داران و شرکت‌ کنندگان امسال قرار دارند.

  بیشتر بخوانید: آغاز ثبت نام در بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی چاپ، بسته بندی و…

  بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی چاپ، بسته بندیاختصاص 8 سالن به بیست ‌و ‌نهمین نمایشگاه بین ‌المللی چاپ

   غفاری‌ رهبر ادامه داد: امسال نمایشگاه در فضایی به وسعت 35 هزار مترمربع شامل 16 هزار مترمربع فضای مفید در 8 سالن برگزار می‌شود.

   وی با اشاره به حذف دو سالن 40 و 41 به‌دلیل برگزاری یک نمایشگاه هم زمان دیگر، توضیح داد: پیش‌بینی می‌شود با توجه به استقبال شرکت‌ها از نمایشگاه امسال با کمبود جا روبه‌رو شویم، اما در عین حال رایزنی برای گرفتن یک سالن دیگر ادامه دارد.

   

  بیست ‌و ‌نهمین نمایشگاه بین ‌المللی چاپ، بسته‌بندی و ماشین‌آلات وابسته تهران  29 مهر تا 2 آبان 1401 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.

  مطلب قبلیآخرین مهلت معرفی کارگر نمونه صنعت چاپ تا پایان مرداد
  مطلب بعدیاستقبال از نذر کتاب در روز عاشورا

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  15 − 7 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.