مدیر عامل شرکت بازرگانی هوورز: برگزاری نمایشگاه بهتر از نبودنش است

  0
  45
  شرکت بازرگانی هوورز

  مدیر عامل شرکت بازرگانی هوورز: به خاطر فضای کوچک غرفه از آوردن دستگاه‌های اتومات و به علت ترس از شرایط و قوانین بخش ارزی نمایشگاه از آوردن دستگاه چاپ کارتن خود داری کردیم اما روی‌هم‌رفته برای ما نمایشگاه خوبی بود و از تصمیم خود برای کنار گذاشتن ترس‌هایمان راضی بودم.

  شرکت بازرگانی هوورز در زمینه چاپ، کارتن و جعبه‌سازی همچنین واردات ماشین‌های مختلف چاپ و بسته‌بندی فعالیت دارد. محمد کربلایی مدیرعامل این شرکت با اشاره به اینکه بخش ارزی نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی فاقد ضابطه و قانونی مشخص است، اظهار داشت: متأسفانه بارها شاهد بودیم که برگزارکنندگان در ابتدا تله‌ای می‌گذارند و می‌گویند که همه تدابیر اندیشیده و قوانین رعایت شده اما در نهایت باز هم دچار همان دور تکرار می‌شویم. به خاطر چنین مشکلاتی این دوره رغبتی برای حضور در نمایشگاه نداشتم با این وجود باز هم شرکت کردم.شرکت بازرگانی هوورز

  مدیر عامل شرکت بازرگانی هوورز: دور تکرار اشتباهات در برپایی نمایشگاه

   

  وی ادامه داد: به خاطر فضای کوچک غرفه از آوردن دستگاه‌های اتومات و به علت ترس از شرایط و قوانین بخش ارزی نمایشگاه از آوردن دستگاه چاپ کارتن خود داری کردیم اما روی‌هم‌رفته برای ما نمایشگاه خوبی بود و از تصمیم خود برای کنار گذاشتن ترس‌هایمان راضی بودم.

   

  بیشتر بخوانید: مسائل و مشکلات صنعت چاپ در دیدار با وزیر صمت بررسی شد

  کربلایی خاطرنشان کرد: با وجود تمام مشکلات ازجمله عدم نظارت بر نمایشگاه و ارجح بودن کسب‌وکار نسبت به سایر وجوه برای برگزارکنندگان، برگزاری نمایشگاه بهتر از نبودنش است. تبادل اطلاعات و گسترش ارتباطات مهم‌ترین نقش‌های این نوع از رویدادها است که نمی‌توان آن را نادیده گرفت.

  مطلب قبلیرفع مشکلات معیشتی کتابداران به اهتمام وزارت ارشاد
  مطلب بعدیتولید کاغذ داخلی به کمک کارخانه های کاغذ سازی

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  چهار × یک =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.