برگزاری بیست‌و‌نهمین نمایشگاه بین‌المللی چاپ در مهر ماه

  0
  59
  بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی چاپ، بسته بندی

  بیست‌و‌نهمین نمایشگاه بین‌المللی چاپ، بسته‌بندی و ماشین‌آلات وابسته تهران 29 مهر تا 2 آبان 1401 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.

   بیست‌و‌نهمین نمایشگاه بین‌المللی چاپبه گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایبنا، جلیل غفاری رهبر رئیس هیئت مدیره شرکت آروین با اشاره به برگزاری بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی چاپ، بسته‌بندی و ماشین‌آلات وابسته تهران، گفت: امسال پس از دو سال از بیماری کرونا پیش‌بینی می‌کنیم که نمایشگاه با استقبال بسیار خوبی از سوی مخاطبان روبرو شود.

  وی ادامه داد: طی دو دوره قبل بسیاری از فعالان چاپ در تهران و سایر استان‌ها به دلیل بیماری کرونا ترجیح می‌دادند در نمایشگاه نباشند یا حضور کمرنگ‌تری داشته باشند که امیدواریم این مساله امسال کمتر باشد.

   بیست‌و‌نهمین نمایشگاه بین‌المللی چاپغفاری رهبر با بیان اینکه پیش‌ ثبت‌نام نمایشگاه اواخر خرداد آغاز می‌شود، عنوان کرد: البته حضور در نمایشگاه به مسائل اقتصادی صنف هم بستگی دارد، زیرا شرایط کرونایی برای همه صنوف سال‌هایی سخت در بعد اقتصادی بود و امیدواریم این نمایشگاه بتواند تا حد زیادی مشکلات و دغدغه‌های صنف را کاهش دهد.

  بیشتر بخوانید: مدیر عامل شرکت افق قطعات آسیا؛ حضور قدرتمند پاویون ایران

  جزئیات برگزاری بیست‌و‌نهمین نمایشگاه بین‌المللی چاپ

  وی یادآور شد: طی سال‌های قبل نمایشگاه در سالن‌های آلمان، ۳۸، خلیج فارس،۴۰، ۴۱، میلاد و ۳۵ برگزار می‌شد که امسال نیز همین فضا برای برگزاری نمایشگاه در نظر گرفته شده است.

   بیست‌و‌نهمین نمایشگاه بین‌المللی چاپبیست‌و‌نهمین نمایشگاه بین‌المللی چاپ

  به گفته غفاری  رهبر، نمایشگاه چاپ تهران اکنون یک نمایشگاه معتبر و مهم در صنعت چاپ کشور به شمار می‌آید و پیش‌ّبینی برنامه‌های آموزشی و تعامل و دیدار فعالان این حوزه با یکدیگر از جمله اولویت‌های ما به شمار می‌آید.

  مطلب قبلیشرایط بازپرداخت برای واحدهای راکد تسهیل می شود
  مطلب بعدیمعاون فرهنگی وزارت ارشاد: اختصاص کاغذ به کتاب های خاص

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  دوازده + 9 =