تجلیل از مدیرعامل شرکت ایران شرکاء توسط انجمن علمی فناوری چاپ ایران

  0
  76
  شرکت ایران شرکاء

  انجمن علمی فناوری چاپ ایران از مهندس علی قره محمدلو مدیرعامل شرکت ایران شرکاء به جهت مشارکت فعال و سازنده در برندسازی صنعت چاپ کشور و مسئولیت های اجتماعی تجلیل کرد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از روابط عمومی انجمن علمی فناوری چاپ ایران، اعضای هیئت مدیره انجمن با حضور در شرکت ایران شرکاء از مهندس علی قره محمدلو مدیرعامل شرکت و مجموعه تحت امرشان به دلیل مشارکت سازنده و فعال در برندسازی صنعت چاپ کشور و مسئولیت های اجتماعی با اهدا لوح تقدیر تجلیل نمودند.

  در این دیدار که همزمان با سالروز عروج مرحوم حسین قره محمدلو مدیرعامل سابق و پیشکسوت صنعت چاپ و مرکب سازی برگزار شد محمد بیطرفان رئیس انجمن علمی فناوری چاپ ایران با اشاره به فضائل اخلاقی آن مرحوم و برشمردن خدمات ارزنده و فراموش نشدنی ایشان، یاد و خاطره آن عزیز از دست رفته را گرامی داشته و به همسر و فرزندان آن مرحوم بویژه مهندس علی قره محمدلو و سرکار خانم سولماز قره محمدلو تسلیت و تعزیت گفت.

  بنیان گذار انجمن علمی فناوری چاپ ایران با اشاره به نقش سازنده و تاثیر گذار مهندس قره محمدلو و شرکت ایران شرکاء در بومی سازی مرکب سازی در کشور و ارتقاء کیفیت آن افزود: توجه به تحقیق و توسعه و کنترل کیفیت و کسب دانش روز در این حوزه همواره در دستور کار ایشان بود و همچنین علاقه وافری به کشور و میهن خود و بویژه برند ایران داشت.

  بیطرفان تاکید کرد: یکی از ثمرات و یادگاری های ارزشمند آن مرحوم تربیت فرزندانی است که با علاقه و انگیزه بالا ادامه دهنده راه ایشان هستند و قطعا در آینده تحت مدیریت مهندس علی محمدلو شاهد بالندگی شرکت ایران شرکاء و ارتقاء روزافزون خدمات و محصولات و تنوع بخشی به آنها به عنوان شرکتی پیشرو خواهیم بود.

  رئیس انجمن علمی فناوری چاپ ایران با اشاره به تعامل و حمایت و همکاری اثربخش و سازنده مرحوم محمدلو با انجمن در کسوت بازرس انجمن، اظهار داشت: تداوم و ارتقاء کیفیت نقش آفرینی انجمن علمی فناوری چاپ ایران در ایجاد یک رابطه پایدار و کارآمد بین دانشگاه و صنعت، مرهون حمایت عملی فعالان و شرکت های چاپ و بسته بندی و تامین کنندگان بعنوان یکی از اضلاع این مربع همکاری های مشترک، از برنامه ها و استراتژی های این انجمن خواهد بود.

  بیطرفان در پایان با آرزوی موفقیت روزافزون برای مهندس علی قره محمدلو و تیم مدیریتی جدید شرکت ایران شرکاء و برشمردن برنامه های در دست اقدام و آتی انجمن در راستای تربیت نیروی انسانی توانمند و با دانش روز در مجموعه دانشگاه های طراز اول کشور، بر مشارکت و حمایت عملی حوزه صنعت در برندسازی صنعت چاپ کشور و مسئولیت های اجتماعی در راستای ارتقاء جایگاه این صنعت در نزد ذی نفعان تاکید نمود.

   

  بهره گیری از روش های نوین مدیریتی در شرکت ایران شرکاء

  در ادامه این دیدار مهندس علی قره محمدلو مدیرعامل شرکت ایران شرکاء تاکیدکرد: بهره گیری از روش های نوین مدیریتی و همراهی با تغییرات به وجود آمده در فضای کسب و کارها جزو اولویت ها و برنامه های دوره جدید فعالیت شرکت ایران شرکاء است.

  مدیرعامل شرکت ایران شرکاء افزود: امروزه تربیت و بکارگیری نیروهای نخبه و متخصص دانشگاهی یک ضرورت انکارناپذیر و در عین حال مغفول مانده در صنعت چاپ کشور است.
  مهندس علی قره محمدلو در پایان ضمن تقدیر از فعالیت ها و برنامه های اثربخش انجمن علمی فناوری چاپ ایران در مدت فعالیت خود، از آمادگی شرکت ایران شرکاء برای تقویت همکاری ها و مشارکت با انجمن و دانشگاه و همچنین راه اندازی انیستیتو تخصصی چاپ خبر داد.

  در پایان این دیدار اعضای هیات مدیره انجمن علمی فناوری چاپ ایران با اهداء لوح تقدیر از مهندس علی قره محمدلو و شرکت ایران شرکاء به دلیل مشارکت فعال در برندسازی صنعت چاپ کشور و مسئولیت های اجتماعی تجلیل نمودند.

  مطلب قبلیدومین نماشگاه مجازی کتاب تهران و استقبال مردمی
  مطلب بعدیافزایش حقوق کارگران؛ تورم  و بیکاری به دنبال دارد

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  6 + هجده =