جلال ذکایی: صدای اعضای اتحادیه باشیم

  0
  74
  جلال ذکایی

  انتخابات اتحادیه لیتوگراف تهران با حضور اعضای هیئت رئیسه اتاق اصناف تهران و نمایندگانی از وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار شد. در این انتخابات؛ جلال ذکایی خیرابی با 105 رأی به عنوان نایب رئیس دوم برگزیده شد. خبرنگار چاپ و نشر آنلاین در حاشیه برگزاری این انتخابات گفت و گوی  کوتاهی با وی انجام داد که در ادامه می خوانید.

  جلال ذکایی؛ برگزاری انتخابات کم حاشیه

  جلال ذکایی یکی از اعضای برگزیده هیئت مدیره اتحادیه لیتوگراف تهران درباره چگونگی برگزاری انتخابات این اتحادیه گفت: این انتخابات یک انتخابات کم حاشیه بود؛ در منشور انتخاباتی نیز تدابیری اندیشده شد تا بد اخلاقی انتخاباتی صورت نگیرید و خوشبختانه توانستیم تا حدود زیادی در این مورد موفق عمل کنیم.

  جلال ذکاییوی در ادامه اظهار داشت: ما سعی داشتیم تا با استفاده از ابزارهای مدرن یک کار تیمی خوب در رابطه با برگزاری انتخابات اتحادیه لیتوگراف داشته باشیم؛ با برنامه و هدف پیش رفتیم و امیدوار هستم که بتوانیم تاثیرگذار عمل کنیم.

  ذکایی ضمن منصفانه خواندن نتایج انتخابات بیان کرد: خوشبختانه افرادی که منتخب شدند از یک گروه، نگرش و قشر خاص نبودند؛ از گروه ما (اتحادیه پویا) سه نفر در هیئت مدیره حضور پیدا کردند. جناب غلامرضاشجاع به صورت مستقل شرکت داشتند و آقای محمد ابوالحسنی نیز از گروه اتحاد و توسعه برگزیده شدند.

  جلال ذکاییبیشتر بخوانید: انتخابات اتحادیه لیتوگراف و مطالبه گری برای احقاق حقوق صنفی

  جلال ذکایی همچنین در ادامه اظهار داشت: هیئت مدیره منتخب باید برای دستیابی به موفقیت؛ برنامه هایش را مدون کند و به مشارکت جمعی نیز توجه خاصی داشته باشد.

  جلال ذکاییوی در پایان با توجه به کم بودن مشارکت اعضا در انتخابات این دوره اتحادیه لیتوگراف اظهار داشت: اعضای اتحادیه ما ۷۳۶ نفر هستند و از این میزان تنها 249 نفر در انتخابات مشارکت داشتند؛ اگر نگوییم اعضا دلخور بودند باید بگویم این میزان از مشارکت نشان دهنده بی تفاوتی است. یکی از مهمترین اهداف ما در 4 سال آینده باید تشویق اعضا به مشارکت هر چه بیشتر باشد. باید کار کنیم تا صدای اعضا شنیده شود انگیزه لازم برای مشارکت بالا رود.

  مطلب قبلیعرضه و تقاضای پروپیلن اوج گرفت
  مطلب بعدیعضو هیئت‌ مدیره شرکت صدر امین: نمایشگاه مکانی برای شکل‌ گیری ارتباطات عمیق است

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  دو × دو =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.