عضو هیئت‌ مدیره شرکت صدر امین: نمایشگاه مکانی برای شکل‌ گیری ارتباطات عمیق است

  0
  86
  شرکت صدر امین

  عضو هیئت‌ مدیره شرکت صدر امین حضور در نمایشگاه کاغذ و مقوا را فراتر از انتظارات دانست و گفت:  شرکت در نمایشگاه موجب شکل‌ گیری ارتباطات عمیق‌ تر و موجب خدمات‌ رسانی بهتر در آینده نزدیک به مشتریان می شود.

  مسعود غفورزاده، عضو هیئت‌ مدیره شرکت صدر امین در رابطه با حضور در پنجمین نمایشگاه کاغذ و مقوا گفت: ما با وجود اینکه سالیان درازی است در حوزه صنایع سلولزی فعال هستیم اما تاکنون در این نمایشگاه حضور نداشتیم و امسال با توجه به موفقیت در زمینه کامل کردن زنجیره تأمین از آخال تا کارتن، اولین حضور خود را به‌منظور معرفی فعالیت‌ های شرکت و ورود جدی‌ تر به عرصه بازرگانی در این نمایشگاه تجربه کردیم.

  یکی از شاخص‌ ترین حوزه فعالیت‌ های شرکت صدر امین در زمینه واردات انواع کاغذ های روزنامه و چاپ و تحریر است

  وی با بیان اینکه بازخورد نمایشگاه برای شرکت صدر امین فراتر از انتظارات بوده، اظهار داشت: خوشبختانه مشتریان در غرفه حضور یافتند که موجب شکل‌ گیری ارتباطات عمیق‌ تر شد که این می‌تواند موجب خدمات‌رسانی بهتر در آینده نزدیک به آن‌ها شود.

  غفورزاده با اشاره به رکود جهانی صنایع سلولزی بیان داشت: باید در نظر داشته باشیم که شرایط حاکم بر بازار موجب کم رونقی غرفه‌ ها در نمایشگاه شده است اما در چنین شرایطی برگزاری این نمایشگاه امیدی دوباره برای تأمین‌ کنندگان و تولیدکنندگان این صنعت است. باید از این رکود جهانی گذر کرده و خود را برای روزهای بهتر آماده کرد.

  شرکت صدر امینوی در باره مجموعه خود توضیح داد: شرکت صدر امین واردکننده انواع کاغذ و مقوا است که امور مربوط به واردات این کالای استراتژیک اعم از خرید، ثبت سفارش، امور ارزی و ترخیص را انجام می‌ دهد. یکی از شاخص‌ ترین حوزه فعالیت‌ های این شرکت در زمینه واردات انواع کاغذ های روزنامه و چاپ و تحریر است.

  بیشتر بخوانید:  نمایشگاه کاغذ فرصتی برای روابط بهینه

  وی در پایان سخنانش خاطرنشان کرد: به‌ طور کلی نمایشگاه خوب برگزار شد و تنها انتقاد بنده به جابه‌جایی ساعت آن مربوط می‌ شود؛ چراکه تغییر ناگهانی زمان برگزاری با توجه به زحماتی که شرکت‌ها برای اطلاع‌رسانی به مشتریان خود کشیده بودند، کار زیبنده‌ای نبود.

  مطلب قبلیجلال ذکایی: صدای اعضای اتحادیه باشیم
  مطلب بعدی10 کارگاه آموزشی ویژه اپراتورهای چاپ برگزار می شود

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  2 × 2 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.