اولین نمایشگاه تخصصی چاپ، بسته بندی، تبلیغات کرمان برگزار می شود

  گفت و گو با مسعود آزاد بخت، مجری برگزاری نمایشگاه تخصصی چاپ و بسته بندی

  0
  150
  نمایشگاه تخصصی جامع چاپ، بسته بندی، تبلیغات

  نمایشگاه تخصصی چاپ، بسته بندی، تبلیغات و بازاریابی کرمان در تاریخ 17 تا 20 آذر ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان کرمان برگزار می شود.

  مسعود آزاد بخت، مجری برگزاری نمایشگاه تخصصی چاپ، بسته بندی، تبلیغات و بازاریابی کرمان در گفت و گو با چاپ و نشر آنلاین گفت: این نمایشگاه در تاریخ 17 تا 20 آذر ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان کرمان برگزار می شود.

  وی افزود: در گذشته نمایشگاه هایی در این حوزه برگزار می شد ولی امسال برای اولین بار این نمایشگاه به صورت تخصصی برگزار می شود؛ البته همزمان با این نمایشگاه، نمایشگاه تخصصی جامع صنایع غذایی چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته نیز برگزار خواهد شد.

  نمایشگاه تخصصی جامع چاپ، بسته بندی، تبلیغات

  غرفه گذاران نمایشگاه تخصصی چاپ، بسته بندی، تبلیغات

  آزاد بخت درباره غرفه گذاران این نمایشگاه توضیح داد: مجتمع چاپ و بسته بندی کرمانشاه از استان کرمانشاه، همدان لیبل از استان همدان؛ چندین شرکت از استان اصفهان همانند شرکت اصفهان مقدم و شبنم پلیمر؛ از استان های تهران، البرز آذربایجان غربی و شرقی، خراسان رضوی، یزد و همچنین شرکت های چاپ و بسته بندی استان کرمان در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

  بیشتر بخوانید: بهبود وضعیت شغلی با حضور در نمایشگاه مدیریت کسب و کار

  مجری برگزاری نمایشگاه تخصصی چاپ، بسته بندی، تبلیغات و بازاریابی کرمان بیان کرد: امیدواریم نمایشگاه خوبی در بحث صنایع چاپ و بسته بندی در کرمان برگزار شود و خروجی قابل قبولی هم برای غرفه گذاران و هم بازدیدکنندگان داشته باشد.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  2 + 18 =