تلاش فعالان عرصه چاپ کتاب مورد تجلیل قرار می گیرد

  گفت و گو با احمد ابوالحسنی، رئیس اتحادیه چاپخانه‌ داران تهران

  0
  62
  وام تبصره 18

  مراسم «تقدیر و نکوداشت از حدود نیم قرن تلاش صادقانه در عرصه چاپ کتاب» شنبه 29 آبان هم زمان با بیست و نهمین دوره هفته کتاب برگزار می‌ شود.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایبنا؛ احمد ابوالحسنی، رئیس اتحادیه چاپخانه‌ داران تهران با اشاره به برنامه این اتحادیه همزمان با بیست و نهمین دوره هفته کتاب، گفت: با توجه به ورود بیش از دو سده از صنعت چاپ به کشورمان به مناسبت بیست و نهمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران از خدمات مدیران چاپخانه ‌هایی که بیش از نیم قرن به فعالیت چاپ کتاب در چاپخانه‌ های خود مشغول بوده اند؛ تقدیر می ‌شود.

   وی افزود: این برنامه برای نخستین بار برگزار می ‌شود و هدف اصلی آن تکریم و بزرگداشت پیشکسوتان و فعالان عرصه چاپ کتاب کشور است که به فرهنگ این کشور در طول سالیان مختلف خدمت کرده‌‌اند.

  عرصه چاپ کتابتجلیل از فعالان عرصه چاپ کتاب

   ابوالحسنی با بیان اینکه جمعی از چاپخانه ‌داران و فعالان عرصه چاپ کتاب در این مراسم تقدیر می ‌شوند، عنوان کرد: هفته کتاب بهانه و فرصت خوبی است تا کسانی که در پشت صحنه نشر و تولید کتاب فعالیت می‌ کنند، بهتر دیده شوند و از تلاش‌ های آن ‌ها تجلیل شود.

  بیشتر بخوانید: هفدهمین نمایشگاه بین المللی تبلیغات و بازاریابی برگزار می‌شود

   به گفته وی، چاپخانه ‌داران در طول سالیان گذشته همواره تلاش کرده اند در کنار ناشران و سایر اهالی فرهنگ به تولید و چاپ باکیفیت کتاب ‌ها اقدام کنند و ضروری است که به نقش آن‌ها در این صنعت توجه شود.

   مراسم «تقدیر و نکوداشت از حدود نیم قرن تلاش صادقانه در عرصه چاپ کتاب» شنبه 29 آبان ساعت 15 در سالن اجلاس اتاق اصناف تهران برگزار خواهد شد.

  مطلب قبلیکارت ویزیت و شیوه صحیح استفاده از آن
  مطلب بعدیمتخصصان ایرانی و تولید دستگاه بسته بندی ترموفرمینگ

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  یک × یک =