پیام تبریک علی‌اکبر ابراهیمی به‌ مناسبت روز ملی صنعت چاپ

  0
  61
  علی‌اکبر ابراهیمی

  علی‌اکبر ابراهیمی، مدیرکل دفتر امور چاپ و نشر معتقد است؛ صنعت چاپ کشور با تکیه بر توان ملی و بهره‌ مندی از فرصت‌ ها، ظرفیت‌ ها و قابلیت‌ های خویش، با عبور از موانع پیش رو و فائق آمدن بر مشکلات و با تأسی از دانش، افق‌اندیشی و نگاه به سیر تحول این صنعت بتواند پایه‌های اقتدار را تحکیم بیشتری ببخشد.

  علی‌اکبر ابراهیمی، مدیر کل دفتر امور چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی: «یازدهم شهریور ماه روز ملی صنعت چاپ گرامی باد

  به پاس نقش و اهمیت راهبردی صنعت چاپ، با تدبیر خردمندانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و تصویب عالمانه شورای عالی انقلاب فرهنگی، ۱۱ شهریور ماه، روز صنعت چاپ نامگذاری شد. اختصاص اين روز، فرصت مناسبي است تا به مهم‌ترين صنعت فرهنگی به عنوان صنعت کلیدی، موثر و هویت بخش نگاهي انديشمندانه شود.

   روز ملی صنعت چاپ علی‌اکبر ابراهیمی 11 شهریور ماه روز ملی صنعت چاپ که روز ارج نهادن به تلاش فعالان شریف و فرهیخته عرصه چاپ و نشر است را به تمامی پیشکسوتان، اساتید، صاحب نظران، متخصصان، کارآفرینان، نوآوران، مدیران، کارشناسان و کارکنان تلاشگر این عرصه پیشاپیش تبریک می‌گویم.

  بیشتر بخوانید: آیین پاسداشت روز ملی صنعت چاپ؛ یک صنف، یک خانواده

   امید است صنعت چاپ کشور با تکیه بر توان ملی و بهره‌مندی از فرصت‌ها، ظرفیت‌ها و قابلیت‌های خویش، با عبور از موانع پیش رو و فائق آمدن بر مشکلات و با تأسی از دانش، افق اندیشی و نگاه به سیر تحول این صنعت بتواند پایه‌های اقتدار را تحکیم بیشتری ببخشد؛ و به فضل خداوند فصل نوین تحول، توسعه تجارت و شکوفایی اقتصادی از ثمرات شیرین آن باشد.»

  علی‌اکبر ابراهیمی

  مطلب قبلیبازیافت پسماند کاغذ راهکاری برای تامین نیاز کشور
  مطلب بعدیبررسی فرصت‌ ها و چالش‌ های صادرات محصولات چاپی و غیرنفتی

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  دو + ده =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.