تولید ماشین ‌آلات چاپ مدرن در اردبیل

  گفت و گو با حبیب ابراهیم‌پور، رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل

  0
  94
  ماشین ‌آلات چاپ مدرن

  رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل گفت: شرکت دانش ‌بنیانی در اردبیل با تولید و صادرات ماشین ‌آلات چاپ مدرن به کشور آلمان زمینه توسعه و پیشرفت روزافزون را فراهم کرده است.

  ماشین ‌آلات چاپ مدرنبه گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایسنا؛ حبیب ابراهیم‌پور، رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل در جریان بازدید از شرکت دانش ‌بنیان آذرسایان اردبیل اظهار کرد: این شرکت موفق شده قطعات مختلف ماشین ‌آلات چاپ مدرن به ویژه چاپ افست را با کیفیت عالی تولید و روانه بازار مصرف کند.

  وی تصریح کرد: در این کارخانه با نوآوری و خلاقیت جوانان هوشمند 25 نوع ماشین ‌آلات چاپ مدرن طراحی و در خود کارخانه تولید شده تا کمکی به ارتقا صنعت چاپ در سطح جهانی و بین ‌المللی شود.

  ماشین ‌آلات چاپ مدرنتولید ماشین ‌آلات چاپ مدرن در خاورمیانه

  رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل گفت: تولید این ماشین ‌آلات چاپ مدرن در نوع خود در منطقه خاورمیانه و حتی سطح جهانی بی‌نظیر است به گونه ‌ای که سه هزار قطعه در تولید ماشین ‌آلات چاپ با طراحی مدرن توسط جوانان استان اردبیل به مرحله اجرایی رسیده و نقشه برقی و نرم ‌افزار مربوط به طراحی این ماشین ‌آلات نیز به انجام رسیده است.

  ابراهیم‌پور افزود: 20 نفر در این شرکت دانش ‌بنیان فعالیت می ‌کنند که در سال ‌های آینده با توسعه آن، زمینه اشتغال بیشتری نیز در این واحد نوآور و فناور فراهم می ‌آید.

  ماشین ‌آلات چاپ مدرنوی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: با صدور مجوز معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور، حمایت و پشتیبانی مسئولان استانی این شرکت دانش ‌بنیان موفق شده تا گواهینامه بین ‌المللی را به دست آورده و صادرات خود را به کشورهای مختلف به ویژه آلمان انجام دهد.

  ابراهیم‌پور اضافه کرد: علاوه بر صادرات محصولات این شرکت‌ دانش ‌بنیان به آلمان، کشورهای چین و ترکیه نیز مشتاق خرید این تجهیزات و امکانات مدرن هستند تا صنعت چاپ بتواند مسیر تحول‌آفرینی را سپری کند.

  بیشتر بخوانید: معرفی انواع ماشین های چاپ افست

  وی یکی از مهمترین اختراعات و ابتکارات این شرکت دانش ‌بنیان را تولید دستگاه چهارگوش چاپ با نوآوری و فناوری جدید اعلام کرد و ادامه داد: این دستگاه نیز با 12 هزار قطعه مراحل پایانی ساخت را سپری می‌ کند و به زودی این دستگاه نیز وارد بازار خواهد شد.

  رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل بیان کرد: در سال «تولید،‌ دانش ‌بنیان و اشتغال ‌آفرینی» حمایت‌های همه ‌جانبه از چنین شرکت‌ های دانش ‌بنیان انجام می ‌شود تا فرصت توسعه تولید و اشتغال را شاهد باشیم.

  مطلب قبلیتوزیع کاغذ‌های وارداتی
  مطلب بعدیراه اندازی اولین کارگاه بسته بندی زعفران در استان همدان

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  5 × چهار =