تعرفه جدید خدمات چاپی اعلام شد

  گفت و گو با احمد ابوالحسنی، رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران

  0
  523
  اظهارنامه مالیاتی عملکرد چاپخانه داران

  رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران با اعلام خبر تعیین تعرفه جدید خدمات چاپی گفت: ارقام تعیین شده در این نرخنامه کمتر از  نرخ تورمی است.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از روابط عمومی اتحادیه چاپخانه داران تهران؛ احمد ابوالحسنی، رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران در ابتدا با بیان تشکر از کارگروه قیمت گذاری اتحادیه چاپخانه داران اظهار داشت: پس از سه ماه کار و تلاش کارشناسانه و فشرده کارگروه قیمت گذاری که از افراد مجرب و فعال حوزه بازار خدمات چاپی هستند، تعرفه جدید خدمات چاپی سال 1400 تنظیم شد.

  وی افزود: نرخ های تعیین شده، به دلیل اینکه کمتر از نرخ تورم اعلامی است با قیمت های کارشناسی و صنعتی فاصله دارد و در واقع تعیین نرخنامه جدید، آغاز فرآیند منطقی کردن قیمت خدمات چاپی به صورت تدریجی خواهد بود.

  به گفته ابوالحسنی، تعرفه جدید خدمات چاپی که بر اساس شرایط روز اقتصادی است، در زمان مناسب اعلام خواهد شد.

  بیشتر بخوانید: تعرفه قیمت‌های صنعت چاپ تغییر خواهد کرد

  وی با اشاره به انتشار گسترده نرخنامه جدید در کانال های اطلاع رسانی چاپ در سراسر کشور اظهار داشت: برای نخستین بار، نرخ خدمات محصولات چاپی در کل کشور به صورت یکسان تعیین شده که این امر موجب استقبال و انتشار این نرخنامه از ساعات پایانی شب گذشته شده است.

  ابوالحسنی با توصیه به تمامی چاپخانه داران سراسر کشور به رعایت نرخ های جدید گفـت: از آنجایی که قیمت ها در نرخنامه اعلامی پایین تعیین شده، از این رو چنانچه چاپخانه داری زیر این نرخ ها اقدام به کار کند دو مفهوم بیشتر ندارد، یا خدمات ارائه شده اش از کیفیت مطلوب برخوردار نیست و یا از طریق ارائه خدمات چاپی ممنوع و غیر مجاز، ضرر ناشی از زیر قیمت کار کردن خود را جبران می کند.

  رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران در پاسخ به این پرسش که چنانچه برخی مشتریان بخواهند با قیمت پایین سفارش کار چاپی بدهند و نسبت به نرخنامه جدید مجاب نشوند در این صورت چاپخانه دار چه باید بکند، اظهار داشت: برگه تعهد نامه ای در نرخنامه تعرفه جدید خدمات چاپی جانمایی و تنظیم شده که برای فعال صنفی بار اجرایی و حقوقی دارد. از این رو به چاپخانه داران توصیه می کنیم در مواجهه با مشتریانشان، برگه یاد شده را معرض دید آنها قرار دهند.

  گفتنی است، بر اساس اظهارات کارشناسان قیمت گذاری (محمود پیشعلی از چاپ فرارنگ آریا، بیژن گلستانیان از چاپ رازی، سعید شکوهی کتابچی از چاپ اندیشه برتر، مجید اسماعیل زاده از کیان چاپ،حسین کیان احمدی از چاپ صنوبر، وحید محمدی از چاپ ایماژ، سید عطا حسینی از چاپ عطا، عباس محمود آبادی از چاپ ملت، محمد تقی کوچک زاده از چاپ نامی نقش)، نرخنامه تعرفه جدید خدمات چاپی ۱۴۰۰، بسیار کاربردی تهیه و تنظیم شده است از این رو اتحادیه چاپخانه داران نسبت به اجرای دقیق آن توسط واحدهای چاپی نظارت کامل دارد.

  دریافت PDF تعرفه جدید خدمات چاپی 

  تعرفه جدید خدمات چاپیتعرفه جدید خدمات چاپیتعرفه جدید خدمات چاپیتعرفه جدید خدمات چاپیتعرفه جدید خدمات چاپیتعرفه جدید خدمات چاپیتعرفه جدید خدمات چاپی

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  شانزده + 11 =