لزوم توجه به تکنولوژی های جدید در نمایشگاه چاپ

  گفت و گو با عطاالله حسینی عضو، هیئت مدیره اتحادیه چاپخانه داران تهران

  0
  59
  تکنولوژی های جدید در نمایشگاه چاپ

  تکنولوژی های جدید در نمایشگاه چاپ

  عضو هیئت مدیره اتحادیه چاپخانه داران تهران در جریان بازدید خود از بیست و هشتمین نمایشگاه چاپ و بسته بندی تهران استقبال و حضور شرکت‌ ها را خوب ارزیابی کرد اما در عین حال معتقد بود که باید به عرضه تکنولوژی های جدید در نمایشگاه چاپ توجه کرد.

  عطاالله حسینی عضو، هیئت مدیره اتحادیه چاپخانه داران تهران در گفت و گو با خبرنگار چاپ و نشر آنلاین گفت: استقبال و تعداد بازدیدکنندگان نمایشگاه با توجه به اینکه در روزهای نخست برگزاری هستیم قابل ملاحظه است. تعداد شرکت کنندگان نیز خوب بود اما غرفه گذاران باید از نظر محصولات و تکنولوژی های جدید در نمایشگاه چاپ توجه بیشتر داشته باشند.

  وی علت این مشکل را عدم حضور شرکت های ایرانی در نمایشگاه های بین المللی به علت شرایط کرونا برشمرد و ادامه داد: نمایشگاه محلی برای ارائه ماشین آلات کامپیوتری و دیجیتالی است که امروزه بسیار در سطح جهان فراگیر شده است اما به دلیل عدم برگزاری نمایشگاه های خارجی و یا عدم حضور شرکت های ایرانی در نمایشگاه های برگزار شده امروزه شاهد هستیم که در نمایشگاه چاپ و بسته بندی تهران محصولات جدیدی در مقایسه با سال های گذشته عرضه نشده است.

  تکنولوژی های جدید در نمایشگاه چاپوی بیشترین کارکرد نمایشگاه چاپ و بسته بندی را برای افرادی برشمرد که می خواهند خدمات چاپی را دریافت کنند و در این رابطه تصریح کرد: نمایشگاه در این زمینه خدمات موثری دارد اما برای خود صنف از نظر ارائه تکنولوژی های جدید به نظر می آید کاربردی نداشته است.

  بیشتر بخوانید: نوآوری در نمایشگاه چاپ و بسته بندی

  حسینی خاطر نشان کرد: یکی دیگر از دلایل این مسئله عدم حضور شرکت های بزرگ خارجی مثل هایدلبرگ است که در دوره های پیشین در نمایشگاه حضور داشتند اما این دوره نمایندگان خارجی به خاطر اختلاف هزینه با غرفه های داخلی در نمایشگاه حضور پیدا نکردند.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  هجده + 10 =