نوآوری در نمایشگاه چاپ و بسته بندی

  گفت و گو با اسکندر خمسه پور، رئیس انجمن پیشکسوتان صنعت چاپ ایران

  0
  66
  نوآوری در نمایشگاه چاپ و بسته بندی

  پیشکوست صنعت چاپ با اشاره به نوآوری در نمایشگاه چاپ و بسته بندی اظهار داشت از آنجا که چاپ دچار رنسانس شده، امروز این تکنولوژی های روز دنیا است که باید وارد کشور شود تا بتوانیم شاهد رشد و توسعه این صنعت شویم. نوآوری در نمایشگاه چاپ و بسته بندی از نشانه های این رنسانس می تواند باشد.

  اسکندر خمسه پور، رئیس انجمن پیشکسوتان صنعت چاپ در حاشیه برگزاری بیست و هشتمین نمایشگاه گفت: یکی از اتفاقات خوبی که در نمایشگاه امسال رخ داد زمان برگزاری آن است. در سال های گذشته تاریخ برگزاری آن در ماه ژانویه بود که خیلی از شرکت های خارجی نمی توانستند در آن ماه در کشور ما حاضر شوند. قطعا با بهتر شدن شرایط اقتصادی و سیاسی کشور و رفع بحران بیماری کوید 19 و با شرط ثابت باقی ماندن زمان نمایشگاه در همین تاریخ در آینده شاهد حضور گسترده تر کشورهای خارجی خواهیم بود.

  وی با اشاره به اینکه دنیای چاپ دچار رنسانس شده، ادامه داد: یکی از فواید نمایشگاه آشنا شدن نسل قدیمی چاپخانه داران با تکنولوژی ها و فناوری های روزی است که نسل جدید با خواسته ها و مصرف زیادشان به آن روی آورده اند.نوآوری در نمایشگاه چاپ و بسته بندی پیوند دهنده ی این دو نسل است.

  نوآوری در نمایشگاه چاپ و بسته بندی

  نوآوری در نمایشگاه چاپ و بسته بندی و دستابی به بازارهای بکر

  خمسه پور با تاکید بر اهمیت نوآوری در نمایشگاه چاپ و بسته بندی افزود: صنعت چاپ نیاز به دستگاه ها و تکنولوژی های جدید و نیروی انسانی تازه نفس و با انگیزه دارد؛ از این رو چاپخانه دارهای قدیمی می توانند با آشنایی با این بازار و تکنولوژی های جدید از دوباره کاری و سرمایه گذاری های مشابه جلوگیری کرده و اقدام به خرید دستگاه های جدید و به دست گرفتن بازارهای نو و بکر کنند.

  این پیشکسوت صنعت چاپ برای برگزاری بهتر نمایشگاه در سال های آتی بیان داشت: نمایشگاه به غیر از برخورداری از فضای خوب و تعداد شرکت کنندگان باید عرضه کننده کارهای نو باشد. با شرایطی که کشور دارد عرضه کارهای نو کاری سخت است.پیشکوست صنعت چاپ با اشاره به کیفیت خوب برگزاری نمایشگاه بیست و هشتم چاپ و بسته بندی اظهار داشت از آنجا که چاپ دچار رنسانس شده، امروز این تکنولوژی های روز دنیا است که باید وارد کشور شود تا بتوانیم شاهد رشد و توسعه این صنعت شویم. نوآوری در نمایشگاه چاپ و بسته بندی لازمه توسعه این بخش است.

  بیشتر بخوانید: ویژه برنامه های اینترنتی بیست و هشتمین نمایشگاه چاپ

  وی خاطرنشان کرد: شرایط هم مانند گذشته نیست که مصرف کنندگان بتوانند در صورت نبود یک تکنولوژی در کشور به غرفه های چینی یا ترکیه ای مراجعه و سفارش کارهایشان را بدهند. به همین دلیل  تا درست نشدن شرایط فعلی کشور نمی توانیم از نمایشگاه انتظاری بیشتر از آنچه امروز هست داشته باشیم.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  2 + 18 =