اطفا حریق گسترده در کارگاه کارتن سازی

  0
  46
  حریق گسترده در کارگاه کارتن سازی

  سرپرست شهرداری جلیل‌  آباد از وقوع حریق گسترده در کارگاه کارتن سازی این شهر خبر داد و گفت: با تلاش ۷ ساعته آتش نشانان پیشوا و ورامین این آتش سوزی اطفا شد.

  عبدالله میرزایی صبح شنبه در جمع خبرنگاران از وقوع حریق گسترده در کارگاه کارتن سازی جلیل آباد خبر داد و گفت: این آتش‌ سوزی با تلاش ۷ ساعته ایستگاه‌های آتش‌نشانی جلیل‌آباد، پیشوا و ورامین مهار شد.

   

  تشریح جزئیات حریق گسترده در کارگاه کارتن سازی

  میرزایی در تشریح جزئیات این حادثه اظهار داشت: صبح امروز شنبه دهم مهرماه در پی تماس با پایگاه آتش‌ نشانی جلیل‌ آباد و گزارش حریق در یک کارگاه، بلافاصله تیم عملیاتی به محل اعزام شد که به علت گستردگی حریق و وزش باد، از ایستگاه‌ های آتش‌ نشانی پیشوا و ورامین درخواست کمک کردیم و دو اکیپ برای پشتیبانی در محل حادثه حاضر شدند.

  وی افزود: حریق پس از ۷ ساعت تلاش بی‌وقفه ۳ ایستگاه آتش‌نشانی با ۴ خودرو و ۸ آتش‌نشان و مصرف ۶۰ هزار لیتر آب اطفا و خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشت اما متأسفانه یکی از عوامل آتش‌نشانی پیشوا دچار دودزدگی و بلافاصله تحویل عوامل اورژانس شد.

  بیشتر بخوانید: انبار یک شرکت تولیدکننده کاغذ طعمه حریق شد

  سرپرست شهرداری جلیل آباد با بیان اینکه علت حریق در دست بررسی است، عنوا ن داشت: در این حادثه بیش از ۵۰ تن ضایعات کارتن دپو شده طعمه آتش شد.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  هشت − هشت =