انتصاب مدیرکل دفتر امور چاپ و تبریک اهالی صنعت چاپ

  0
  87
  مدیرکل دفتر امور چاپ

  اتحادیه ها، تشکل ها و انجمن های مرتبط با صنعت چاپ بابت انتصاب مدیرکل دفتر امور چاپ وزارت فرهنگ و ارشاد تقدیر و قدردانی خود را بیان کردند.

   تشکل های صنعت چاپ استان های سراسر کشور، انجمن پیشکسوتان صنعت چاپ، شرکت تعاونی چاپخانه داران تهران، اتحادیه لیتوگرافان، اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ، انجمن علمی فناوری چاپ و شرکت تعاونی لیتوگرافان ایران در پیامی از محمد مهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و یاسر احمدوند، معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بابت انتصاب مدیرکل دفتر امور چاپ و نشر وزارت ارشاد قدردانی خود را ابراز کردند.

  گفتنی است یک ماه قبل در نامه ای که در پیوست آمده؛ اتحادیه ها، تشکل ها و انجمن های مرتبط با صنعت چاپ از وزیر و معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد درخواست کردند تا علی اکبر ابراهیمی که از مدیران خوش نام و با سابقه و مسلط بر حوزه صنعت چاپ است را به عنوان مدیرکل دفتر امور چاپ منصوب کنند. به دلیل اینکه در این خصوص به صورت ضمنی قول مساعد داده شد، این نامه به وزارتخانه ارسال نشد.

  مدیرکل دفتر امور چاپمتن پیام اهالی صنعت چاپ بابت انتخاب مدیرکل دفتر امور چاپ

  سلام و احترام

  جناب آقای محمد مهدی اسماعیلی

  وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی

  جناب آقای دکتر یاسر احمدوند

  معاونت محترم امور فرهنگی

  از شما بزرگواران کمال تشکر و قدردانی را داریم خصوصاً سپاسگزارم از برادر ارجمند جناب دکتر احمدوند که در انتخاب مدیرکل دفتر امور چاپ و نشر وزارت ارشاد نظر تشکل ها، اتحادیه ها و انجمن های تخصصی حوزه صنعت چاپ را در نظر گرفته و بزرگوارانه برادر ارزشی جناب مهندس ابراهیمی را به وزیر محترم پیشنهاد دادند.

  امیدواریم تعامل دولت مردمی و بخش خصوصی که مورد تأکید مقام معظم رهبر انقلاب هستند در همه زمینه ها رهگشای پیشرفت و توسعه این فرا صنعت باشد.

  بیشتر بخوانید: علی اکبر ابراهیمی مدیرکل دفتر امور چاپ و نشر شد

  مدیرکل دفتر امور چاپ

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  14 − 9 =