نرخ‌ گذاری محصولات چاپی براساس افزایش 60 درصدی دستمزدها

  0
  207
  نرخ‌ گذاری محصولات چاپی

  نرخ‌ گذاری محصولات چاپی سال 1401 به صورت موقت

  رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران از برگزاری نشست نرخ‌ گذاری محصولات چاپی از سوی اتحادیه خبر داد و گفت: این نشست با حضور جمعی از اعضای هیات‌مدیره اتحادیه، پیشکسوتان این حوزه، کارآفرینان و  فعالان صنعت چاپ برگزار شد.

  نرخ‌ گذاری محصولات چاپیبه گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایبنا، احمد ابوالحسنی  رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران اظهار داشت: در این نشست درباره این‌که نرخ‌ گذاری محصولات چاپی، تابع چه عواملی است، بحث‌های زیادی شد و مسائلی چون تورم، قیمت انرژی، نرخ ارز از عوامل تاثیرگذار بر بهای تمام شده محصولات چاپی عنوان شد.

   ابوالحسنی با بیان این‌که به‌علت نبود اطلاعات دقیق تصمیم گرفته شد، تعیین نرخ‌نامه جدید کمی دیگر انجام شود، عنوان کرد: در نشست روز گذشته توافق کردیم به‌صورت موقت و تا فروکش کردن نوسانات بازار، صبر کنیم و سپس در شرایط با‌ثبات‌تری، نرخ ‌های نهایی  سال ۱۴۰۱ را تعیین و اعلام کنیم.

  بیشتر بخوانید: نرخ گذاری در صنعت چاپ تهران مهمترین اقدام است

   به گفته وی، قیمت‌گذاری پلکانی محصولات چاپی، از دیگر مباحثی بود که در جلسه امروز مطرح شد و تصمیم‌گیری نهایی درباره آن به نشست بعدی موکول شد و اعضا توافق کردند، با توجه به افزایش ۶۰ درصدی دستمزدها در سال جاری، فعلا نرخ‌های قبلی محصولات چاپی( نرخ‌نامه ۱۴۰۰) ۵۰ تا ۶۰ درصد افزایش پیدا کند تا نرخ‌نامه جدید تعیین و اعلام شود.

  نرخ‌ گذاری محصولات چاپینرخ‌ گذاری محصولات چاپینرخ‌ گذاری محصولات چاپی

  مطلب قبلیبهارانه کتاب بعد از سی‌و‌سومین دوره نمایشگاه کتاب برگزار می شود
  مطلب بعدیتوسعه چاپ با نبوغ چینی

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  چهار × 2 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.