مهمترین دستاورد نمایشگاه چاپ افزایش اطلاعات است

  گفت و گو با محسن شهریارپور مدیر شرکت مهربام کارتن

  0
  71
  دستاورد نمایشگاه چاپ

  شهریارپور به عنوان یکی از مدیران صنعت چاپ کشور با بیان اینکه نمایشگاه امسال در وسعت و کیفیت خوبی برگزار شده است مهمترین دستاورد نمایشگاه چاپ را افزایش اطلاعات و آگاهی برشمرد.

  محسن شهریارپور مدیر شرکت مهربام کارتن در گفت و گو با خبرنگار چاپ و نشر آنلاین با بیان اینکه نمایشگاه امسال متفاوت تر از سال های گذشته برگزار شده است، بیان داشت: با وجود اینکه این دوره شرکت های محدودتری در نمایشگاه چاپ حضور داشتند اما قوی تر و بهتر هستند که فکر می کنم بازخورد بهتری هم داشته باشند.

   

   دستاورد نمایشگاه چاپ

  وی درباره مهمترین دستاورد نمایشگاه چاپ اظهار داشت: یکی از دستاوردهای نمایشگاه تقویت و افزایش اطلاعات و آگاهی فعالان صنفی است. چرا که در نمایشگاه حجم فشرده و عظیمی از اطلاعات پیش چشم افراد قرار داده می شود که پیش از آن جمع آوریش سخت بوده؛ از سوی دیگر برخی مواقع در عبور از غرفه ها با مواردی برخورد می کنیم که در ذهن داشتیم اما چون پیش چشممان نبوده برایشان برنامه ریزی نداشتیم اما با دیدنشان به راحتی می توانیم فکرمان را به عمل تبدیل کنیم.

  این فعال صنعت چاپ همچنین درباره کارکرد نمایشگاه برای غرفه گزاران گفت: آشنایی و ایجاد روابط با دیدن یکدیگر از نزدیک مهم ترین کارکرد نمایشگاه برای غرفه گزاران است. زیرا در یک فضای نزدیک و محدود به راحتی می توانند با هم ارتباط برقرار کنند. البته ممکن است در این میان افرادی هم باشند که کارهای همکارانشان را کپی برداری کنند در صورتی که فضایی سالم است که موجب ایجاد رقابت و تولید محصولی بهتر از رقیب شود نه کپی برداری از آنها.

  دستاورد نمایشگاه چاپبیشتر بخوانید: لزوم توجه به تکنولوژی های جدید در نمایشگاه چاپ

  وی در خصوص دستاورد نمایشگاه چاپ خاطر نشان کرد: برای بهتر شدن نمایشگاه، ارتباط با نمایشگاه ها و صنعتگران خارجی ضروری است، به این ترتیب اگر کپی کاری هم انجام شود، بهتر است که از نمونه های خارجی که کیفیت بهتری دارند، صورت گیرد. زمانی که اروپایی ها، غربی ها و شرقی ها به نمایشگاه می آمدند نمایشگاه پر بارتر و قوی تر بود و پیشرفت بهتری حاصل می شد.

  مطلب قبلیضرورت رتبه ‌بندی ناشران
  مطلب بعدیدرس هایی که باید از کارآفرین های موفق بیاموزیم

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  هفده − 13 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.