توسعه کسب و کار واحدهای چاپی در کارگاه آموزشی آشنایی با سیستم های مدیریتی

  گفت و گو با احمد ابوالحسنی، رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران

  0
  134
  توسعه کسب و کار واحدهای چاپی

  ضرورت آموزش در توسعه کسب و کار واحدهای چاپی

  یکی از بخش های مغفول مانده در صنعت چاپ برای توسعه کسب و کار واحدهای چاپی، آموزش است. اتحادیه چاپخانه داران تهران با توجه به اهمیت موضوع آموزش به عنوان اولین گام اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با سیستم های مدیریتی کرده است.

   

  احمد ابوالحسنی، رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران در گفت و گو با خبرنگار چاپ و نشر آنلاین با اشاره به ضرورت آموزش برای توسعه کسب و کار واحدهای چاپی اظهار داشت: در عصر حاضر با توسعه علم و دانش نوع کسب و کارها نیز تغییر یافته است. در حقیقت هر چه معلومات بالاتر برود، دستیابی به موفقیت شتاب بیشتری خواهد یافت. از این رو موفقیت واحدهای چاپی بدون آموزش مدیران داخلی چاپخانه ها امکان پذیر نیست.

  وی ادامه داد: در راستای آموزش مدیران واحدهای چاپی، هشتم اسفندماه سال جاری نخستین کارگاه آموزشی با عنوان آشنایی با ۱۷ سیستم مدیریتی و تاثیر آن‌ در توسعه کسب و کار واحدهای چاپی از ساعت 8 و نیم صبح تا 17 برگزار خواهد شد.

  به گفته وی اتحادیه چاپخانه داران با شرکت افست به دلیل فضای خوب و برخورداری از امکانات مناسب آموزشی به عنوان یکی از مکان های آموزشی قرار داد بسته است که اولین کارگاه آموزشی در محل این شرکت برگزار می شود. ابوالحسنی ادامه داد: کارگاه آموزشی «آشنایی با ۱۷ سیستم مدیریتی و تاثیر آن‌ در توسعه کسب و کار واحدهای چاپی» به دلیل اسپانسر داشتن به صورت رایگان برگزار می شود اما کلاس های بعدی با دریافت هزینه همراه خواهد بود. در پایان این کارگاه آموزشی به شرکت کنندگان گواهی نامه حضور در جلسه ارائه خواهد شد.

  حکمرانی شرکتی، مدیریت استراتژیک، مدیریت زنجیره تأمین، مدیریت بازاریابی، مدیریت فروش، مدیریت تولید، مدیریت کیفیت و بهره وری، مدیریت عملکرد، مدیریت منابع انسانی، مدیریت تأمین و نگهداری دستگاه، مدیریت موجودی دستگاه، مدیریت ارتباط با مشتری، مدیریت دانش، مدیریت پرورش، مدیریت مالی، مدیریت ریسک، مدیریت فناوری اطلاعات، عناوین کارگاه آموزشی «آشنایی با ۱۷ سیستم مدیریتی و تاثیر آن‌ در توسعه کسب و کار واحدهای چاپی» است.

  بیشتر بخوانید: کارگاه آموزشی آشنایی با ۱۷ سیستم مدیریتی و توسعه کسب و کار چاپی برگزار می شود

  توسعه کسب و کار واحدهای چاپی

  ابوالحسنی با بیان اینکه ادامه کارگاه های آموزشی در سال آینده برگزار خواهد شد، گفت: در کارگاه «آشنایی با ۱۷ سیستم مدیریتی و تاثیر آن‌ در توسعه کسب و کار واحدهای چاپی» خلاصه ای از سرفصل های یاد شده تدریس خواهد شد اما هر کدام از این عناوین جلسات متعددی را طلب می کند که بر اساس علاقمندی مدیران چاپخانه ها هر کدام از آن ها سال آینده کلاس هایی به صورت تخصصی و مجزا برگزار خواهد شد.

  رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران با بیان اینکه ظرفیت این کلاس به دلیل شرایط کرونا محدود است، تصریح کرد: خوشبختانه مدیران چاپخانه ها در شهرهای مختلف کشور برای حضور در این کارگاه ابراز تمایل خود را اعلام کرده اند؛ از همین تریبون این قول را می دهم که در صورت نیاز این کارگاه بار دیگر برگزار شود.

  مطلب قبلیتوزیع و فروش کتاب به شکل نادرست
  مطلب بعدیبروشور، کاتالوگ، کارت ویزیت و کاربردهایشان

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  بیست + نوزده =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.