10 کارگاه آموزشی ویژه اپراتورهای چاپ برگزار می شود

  0
  69
  منصوری کارآفرینی مبتنی بر برندسازی در صنعت چاپ

  تفاهم نامه همکاری آموزشی میان اتحادیه چاپخانه‌داران تهران و دانشکده فنی دانشگاه انقلاب امضا شد، براساس این تفاهم‌ نامه سه دوره آموزشی ویژه مدیران، کارشناسان و اپراتورهای چاپ برگزار می‌شود.

   

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایبنا رضا منصوری، مشاور آموزشی اتحادیه چاپخانه‌داران، با اشاره به امضای تفاهم‌نامه همکاری میان اتحادیه چاپخانه‌داران تهران و دانشکده فنی دانشگاه انقلاب، عنوان کرد: با توجه به سرعت و رشد پیشرفت‌ صنعت چاپ طی سال‌ های اخیر، نیاز بود که متناسب با جهش صنعت چاپ، افراد متخصص و خبره داشته باشیم، در اتحادیه تلاش کردیم به آموزش به‌صورت اساسی نگاه کنیم.

   وی افزود: با توجه به رسالت‌های اتحادیه در توانمند سازی فعالان این حوزه نیاز بود که از فناوری ‌های نوین و استادان و متخصصان این حوزه استفاده شود و در این زمینه تعاملات و رایزنی ‌های بسیاری با مراکز مختلف داشتیم.

   منصوری با اینکه ضروری بود از یک مدل آموزشی مناسب و اثربخش استفاده کنیم، گفت: در این حوزه ضرورت تدوین منابع آموزشی و درسی، چگونگی آموزش، روش آموزش و .. همه ازجمله موضوعاتی بود که تلاش کردیم منطبق با استانداردهای آموزشی دنیا همراه شود.

   وی با طرح این موضوع که توانستیم دستور العمل مناسبی برای این موضوع تهیه و تدوین کنیم، گفت: در این میان دانشکده فنی دانشگاه تهران مکان مناسبی برای این کار دارد که بخشی از کلاس ‌ها و دوره‌ها را با همکاری استادان این دانشگاه برگزار خواهیم کرد.

  منصوری ادامه داد: این دوره ‌ها مخصوص مدیران، کارشناسان و اپراتورهای چاپخانه‌ ها است و برای هر گروه به تناسب کار، فعالیت و اقداماتشان برنامه‌ریزی کرده ‌ایم.

  منصوری با بیان اینکه ثبت نام ویژه شرکت در دوره ‌های آموزشی ویژه مدیران نیمه اول شهریور ماه آغاز می ‌شود، گفت: این دوره‌ های آموزشی با هدف توانمند سازی مدیران و ارتقا سطح دانش مدیریتی، در قالب ۸ کارگاه یک روزه برای فعالان این حوزه پیش‌بینی شده است.

  ارتقای سطح مهارت اپراتورهای چاپ در کارگاه های عملیاتی 

  اپراتورهای چاپوی همچنین به برپایی دوره ‌های آموزشی ویژه اپراتورهای چاپ، اشاره کرد و ادامه داد: این دوره با هدف ارتقای سطح مهارت کارگران ماشین چاپ به صورت کلاس ‌های تئوری (‌مفاهیم) و نیز کارگاه‌ های عملیاتی به شکل حضور در چاپخانه ها برگزار می‌شود.

  وی با بیان اینکه قرار است ۱۰ کارگاه آموزشی ویژه اپراتورهای چاپ برگزار شود، تاکید کرد: ثبت ‌نام برای حضور درکارگاه‌ های آموزشی اپراتوری، از بیستم شهریور آغاز می‌ شود و زمان برپایی کلاس‌ ها نیز اوایل مهرماه ۱۴۰۱ خواهد بود.

  بیشتر بخوانید: زمان ثبت نام کارگاه های آموزشی اپراتوری چاپ و مدیران چاپ مشخص شد

  منصوری همچنین از برپایی کارگاه ‌های تخصصی آشنایی با ماشین‌آلات چاپ نیز خبر داد و گفت: با توجه به ضرورت آشنایی فعالان صنعت چاپ شامل کارشناسان با ماشین‌آلات جدید و آگاهی از پیشرفت‌ های چند  سال اخیر دستگاه‌ های چاپ، ۵ کارگاه آموزشی برای این بخش پیش‌ بینی شده که نام‌ن ویسی برای حضور در آن، از اول شهریور ماه آغاز و نخستین کارگاه نیز ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد.

  مطلب قبلیعضو هیئت‌ مدیره شرکت صدر امین: نمایشگاه مکانی برای شکل‌ گیری ارتباطات عمیق است
  مطلب بعدیقیمت کاغذ و تصمیمات مافیا

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  13 + ده =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.