تشکیل کارگروه متخصصین و تعمیرکاران ماشین‌آلات چاپ

  گفت و گو با هاشم احمدی، عضو کارگروه متخصصین و تعمیرکاران ماشین‌آلات چاپ اتحادیه چاپخانه‌داران

  0
  69
  کارگروه متخصصین و تعمیرکاران ماشین‌آلات

  کارگروه متخصصین و تعمیرکاران ماشین‌آلات چاپ اتحادیه چاپخانه‌داران با هدف تعیین تعرفه دستمزد تعمیرکاران تشکیل می‌شود.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایبنا، هاشم احمدی، عضو کارگروه متخصصین و تعمیرکاران ماشین‌آلات چاپ اتحادیه چاپخانه‌داران با اشاره به یکی از چالش‌های جدی چاپخانه‌داران و مکانیک‌ها در مجتمع‌های چاپی گفت: به دلیل نبود تعرفه مشخص و ثابت، همواره بر سر اجرت و دستمزد تعمیرکاران و مکانیک‌ها بین چاپخانه‌داران و متخصصان یک چالش وجود داشت که این مساله اغلب موجب بروز اختلاف در این زمینه می‌شد.

   متخصصین و تعمیرکاران ماشین‌آلات وی افزود: برخی تعمیرکاران بر حسب تجربه و مهارت خود کار تعمیرات را خیلی زود انجام می‌دهند اما برخی دیگر ساعت بیشتری را باید برای تعمیر دستگاه یا قطعه‌ای از ماشین صرف می‌کردند.

  احمدی با بیان این‌که چاپخانه‌داران گاهی به تجربه یک تعمیرکار حرفه‌ای توجه نمی‌کنند، عنوان کرد: اغلب سوالشان این است که چرا باید برای یک ساعت کار یک میلیون تومان پرداخت کنند، در حالی‌که شاید یک مکانیک دیگر طی دو تا سه ساعت، همان کار را انجام می‌دهد و فکر می‌کنند صرف زمان بیشتر یعنی کار درست انجام دادن.

  بیشتر بخوانید:سقوط امیدوارکننده آمارهای کرونا

  چرایی ایجاد کارگروه متخصصین و تعمیرکاران ماشین‌آلات

  وی با اشاره به چرایی تشکیل کارگروه متخصصین و تعمیرکاران ماشین‌آلات چاپ در اتحادیه چاپخانه‌داران، توضیح داد: در این کارگروه جمعی از افراد خبره و کارکشته این کار را دور هم جمع کرده‌ایم تا تعرفه‌ای تصویب شود که این کشمکش و چالش از بین برود، به همین منظور نیز قرار است به زودی افراد خبره‌ و متخصصان فنی به این کارگروه بیایند تا یک قیمت و تعرفه معقول در نظر بگیریم.

  متخصصین و تعمیرکاران ماشین‌آلات چاپاحمدی تاکید کرد: با تعیین تعرفه معقول، تعمیرکاران عضو اتحادیه می‌شوند و کارت عضویت دریافت می‌کنند؛ علاوه‌براین می‌توان متخصصان و تعمیرکاران حرفه‌ای و نیمه حرفه‌ای در حوزه چاپ را نیز دسته‌بندی و طبقه‌بندی کرد تا هم اتحادیه پشتیبان آن‌ها باشد و هم دغدغه‌های چاپخانه‌داران کمتر شود.

  وی با بیان این‌که به زودی نشستی با همین موضوع در اتحادیه تشکیل خواهد شد، گفت: هدف اصلی، تعیین یک تعرفه یا معیار مشخص برای دستمزدها است؛ اگرچه ثابت نیست اما می‌تواند حد و حدود تعمیرات دستگاه‌ها با توجه به خرابی قطعه یا بخش‌های دیگر هر ماشین را مشخص کند.

  متخصصین و تعمیرکاران ماشین‌آلات چاپ

  مطلب قبلیبازاریابی دیجیتالی و 4 اشتباه رایجی که منجر به شکست می شود
  مطلب بعدیافزایش قیمت حمل‌ونقل برای تنظیم بازار

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  دو × یک =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.