مدیرعامل شرکت بازرگانی شای‌ پک: استقبال از نمایشگاه چاپ و بسته بندی خوب بود

  0
  59
  شرکت بازرگانی شای‌ پک

  شرکت بازرگانی شای‌ پک فعال در زمینه بسته بندی 

  شرکت بازرگانی شای‌ پک به کار واردات ماشین‌آلات کارتن‌سازی و بسته‌بندی مشغول است. مدیر عامل این شرکت در رابطه با برگزاری چهارمین دوره نمایشگاه چاپ، بسته بندی و فرآوری گفت که استقبال از این نمایشگاه خوب بود. 

   

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین ابراهیم ابوالحسینی مدیرعامل شرکت بازرگانی شای‌ پک است.  وی درباره چگونگی برگزاری چهارمین دوره نمایشگاه چاپ، بسته‌بندی و فرآوری به خبرنگار مجله چاپ و نشر گفت: ما در هر چهار دوره این آوردگاه حضور داشتیم و باید بگویم که این دوره نسبت به دوره‌های گذشته بهتر برگزار شد. 

  وی افزود: ما ماشین‌آلات روز دنیا را وارد می‌کنیم و برای معرفی دستگاه‌های جدیدمان به مشتریان در این آوردگاه حضور پیداکرده‌ایم و خدا را شکر با استقبال خوبی نیز مواجه شده‌ایم.

  شرکت بازرگانی شای‌ پکابوالحسینی اظهار داشت: مسئولان برگزارکننده نمایشگاه باید به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی داشته باشند که حداقل دو روز از روزهای نمایشگاه در تعطیلات آخر هفته قرار بگیرد؛ چون این نمایشگاه بیرون از شهر است یکی دو روز تعطیلی می‌تواند به حضور بیشتر بازدیدکنندگان کمک کند.

  مدیرعامل شرکت بازرگانی شای‌ پک افزود: اگر این نمایشگاه با نمایشگاه چاپ یکی می‌شد بهتر بود؛ چراکه بیست و سوم نیز یک نمایشگاه دیگر در پیش داریم. به لحاظ محیطی اما محیط نمایشگاهی شهر آفتاب بهتر از دیگر آوردگاه‌های داخلی است که بنده در آن‌ها حضور داشتم.

  بیشتر بخوانید: مدیرعامل شرکت چاپی نامی نقش: نمایشگاه چاپ محلی برای تعامل است

  وی در پایان با مهم خواندن امر تبلیغات بیان داشت: یکی از موارد که برگزارکنندگان این نمایشگاه باید به آن توجه داشته باشند اطلاع‌رسانی در سطح شهر و تلویزیون است؛ خیلی از بازدیدکنندگان شهرستانی ما از برگزاری این آوردگاه اطلاع نداشتند.

  مطلب قبلی۳ هزارتن کاغذ انبار شده در بندرعباس کشف شد
  مطلب بعدیتشریح اقدامات تعاونی در تامین مواد مورد نیاز چاپخانه‌داران

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  16 − 5 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.