همکاران یاری رسان طرح و نقش نوین

  0
  64
  طرح و نقش نوین

  مدیران مجموعه های فرارنگ آریا و نقش الماس برای کمک به چاپخانه طرح و نقش نوین که چندی پیش با حریق گسترده مواجه شده بود، پیشقدم شدند.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از روابط عمومی اتحادیه چاپخانه داران تهران، با توجه به اعلام سخنگوی آتش‌ نشانی شهر تهران مبنی بر رخداد حریق گسترده در چاپخانه طرح و نقش نوین در تاریخ 31 شهریورماه، به این واحد چاپی خسارت هنگفتی وارد آمده است.

  آن طور که خواجی حسینی مدیر خسارت دیده چاپ طرح و نقش نوین گفت: برآوردهای اولیه خسارت این حادثه حدود چهار میلیارد تومان به ساختمان، دستگاه‌ ها و مواد اولیه موجود در چاپخانه‌ ها است که در این حریق بخش عمده‌ ای از پالت‌ های کاغذ و دفاتر سوخت، یک عدد ماشین سواری پژو پارس، سه دستگاه موتورسیکلت، یک دستگاه پلیت و تعدادی دستگاه‌ ها و ماشین‌ های چاپ و سفارش‌ های آماده شده آسیب دیده‌اند.

  کمک های صنفی به چاپخانه طرح و نقش نوین

  اما حالا بشنویم از حس نوع دوستی و کمک که از خصوصیات بارز صنف معظم چاپ است و در این خصوص محمود پیشعلی مدیر چاپ فرارنگ آریا و سعید حاجیلو مدیر چاپ نقش الماس ضمن ابراز همدردی، آمادگی خود را برای کمک به این واحد چاپی آسیب دیده اعلام کردند.

  مدیر چاپ فرارنگ آریا اعلام کرده است؛ تا زمان بازسازی کامل چاپخانه طرح و نقش نوین، روزانه ۵ فرم از سفارشات مقوایی این واحد چاپی را به صورت رایگان به انجام می رساند.

  سعید حاجیلو نیز از چاپ رایگان روزانه ۵ فرم از سفارشات کاغذی چاپخانه طرح و نقش نوین توسط مجموعه خود خبر داد.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  پانزده + پنج =