آیین سپاس چهره های ماندگار صنعت چاپ با تقدیر از 100 چهره ماندگار

  گفت و گو با علی طارمی ، نایب‌ رئیس کمیته اجرایی چهره‌ های ماندگار صنعت چاپ

  0
  92
  آیین سپاس چهره های ماندگار صنعت چاپ

  برگزاری آیین سپاس چهره های ماندگار صنعت چاپ در اردیبهشت ماه 

  علی طارمی، از برگزاری آیین سپاس چهره های ماندگار صنعت چاپ با تقدیر از 100 چهره ماندگار صنعت چاپ و تکمیل فیلم‌ های مستند ویژه این مراسم تا 20 اردیبهشت ‌ماه خبر داد.

   

  آیین سپاس چهره های ماندگار صنعت چاپبه گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایبنا علی طارمی، نایب‌رئیس کمیته اجرایی چهره‌ های ماندگار صنعت چاپ، با اشاره به روند آماده‌ سازی و مقدمات برگزاری آیین سپاس چهره های ماندگار صنعت چاپ، عنوان کرد: مقدمات این همایش از دو سال قبل آغاز شد؛ اما فیلمبرداری و آماده‌سازی فیلم‌ها به دلیل شیوع بیماری کرونا به تعویق افتاد و برگزاری مراسم نیز با تاخیر همراه بود.

   وی افزود: تلاش کردیم که به ایده و محتوای اصلی طرح چهره‌های ماندگار صنعت چاپ بیفزاییم و بخش‌های مختلف را در بربگیریم.

  طارمی با بیان این‌که اجرای آیین سپاس چهره های ماندگار صنعت چاپ برنامه ایده نویی برای صنعت چاپ به شمار می‌آید، گفت: پیش‌تر اهالی و خانواده چاپ، چنین مراسمی برگزار نکرده بودند و اغلب به‌صورت دولتی بوده، اما اکنون صنعت چاپ به این خودباوری رسیده است که خودش چنین برنامه‌ای را تدارک ببیند.

  وی با طرح این موضوع که تلاش داریم آیین سپاس چهره های ماندگار صنعت چاپ را به بهترین شکل برگزار کنیم، ادامه داد: این همایش نوعی خودباوری برای صنعت چاپ کشور به شمار می‌رود و نخستین‌بار است که از 100 چهره فعال صنعت چاپ تقدیر خواهد شد و می‌تواند الگویی برای سایر صنایع باشد‌.

  بیشتر بخوانید: همفکری و روشنگری برای برگزاری آیین سپاس از بزرگان صنعت چاپ

  آیین سپاس چهره های ماندگار صنعت چاپطارمی بیان کرد: 70 درصد فیلم‌های این همایش تاکنون بازبینی و تایید شده و  به زودی بازبینی همه فیلم‌های تولید شده به پایان می‌رسد؛ علاوه‌براین  قاب و لوح مراسم آماده شده اما رونمایی از کتاب در مراسم دیگری انجام خواهد شد. به گفته وی، 100 چهره ماندگار، با عناوین مفاخر، پیشکسوتان، پیشتازان، نوآوران، کارآفرینان و پشتیبانان و حامی طبقه‌بندی شده‌اند که طیف‌ها و افراد گوناگونی را از سراسر کشور در بر می‌گیرد.

  آیین سپاس چهره های ماندگار صنعت چاپ با تقدیر از 100 چهره ماندگار این صنعت بیستم اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱ در هتل اسپیناس پالاس تهران برگزار می‌شود.

  مطلب قبلیهمدلی صنایع سلولزی در ضیافت الهی رمضان
  مطلب بعدیدید بهتر با فناوری چاپ ‌سه‌بعدی نوری

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  یازده + 15 =