شناسایی واحدهای متخلف چاپی توسط بازرسان اتحادیه

  0
  98
  واحدهای متخلف چاپی

   بازرسی و بازدید سرزده بازرسان اتحادیه از چاپخانه های خیابان ظهیرالسلام منجر به شناسایی واحدهای متخلف چاپی شد که صرفا به چاپ کارهای خلاف قانون اقدام می ورزند.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از روابط عمومی اتحادیه چاپخانه داران تهران، پیرو تماس های مردمی و گزارشات همکاران متعهد مبنی بر بروز تخلفات گسترده از سوی برخی واحدهای چاپی، اتحادیه چاپخانه داران عصر روز گذشته با اعزام بازرسان خود، بیش از بیست چاپخانه در خیابان ظهیرالسلام را مورد بازرسی و بازدید سرزده قرار داد که متاسفانه گزارش شد تعدادی از این چاپخانه ها، حتی یک کار چاپ شده تحت قوانین کشور نداشتند و صرفا این واحدهای متخلف چاپی به چاپ کارهای خلاف قانون اقدام می کردند.

  واحدهای متخلف چاپیموارد کشف شده از واحدهای متخلف چاپی

  کشفیات بازرسان اتحادیه شامل انواع جعبه‌ های قرص‌، پمادهای دارویی، بسته‌ بندی مواد غذایی آماده بدون مجوزهای بهداشتی و استاندارد، جعبه لوازم یدکی، روغن‌ موتور، ترمز و لنت ترمز بوده‌ است که  مستقیما جان و مال میلیون‌ ها ایرانی را به خطر می اندازد.

  گفتنی است؛ نتیجه بازرسی ها نشان می دهد که این واحدها سالیان متمادی است که با این شیوه کاری، نان سر سفره خانواده خود می برده اند. حال شما پاسخ دهید، آیا نباید چنین چاپخانه‌ هایی که با بزهکاری در وهله نخست، مرتکب خیانت و جنایت می شوند و در وهله دوم با آبرو و اعتبار صنف بزرگ چاپخانه داران بازی می کنند، فورا پلمپ شوند؟

  قطعا در شرایط فعلی که نظارت و کنترل بر فعالیت واحدهای چاپی و برخورد با واحدهای بدون پروانه از سیاست های اصلی اتحادیه چاپخانه داران تهران است، هیچ تخلفی نمی تواند از زیر ذره بین بازرسی های اتحادیه مخفی بماند.

  واحدهای متخلف چاپیبیشتر بخوانید: ارزان فروشی خدمات چاپی، نوعی خود زنی است

  از این رو واحدهای متخلف بدانند که چکش نظارت های اتحادیه همیشه بر سر آنها است و هیچ راه گریزی جز فعالیت زیر چتر قانون نخواهند داشت.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  19 + سیزده =