نجات چاپخانه‌های زنجان

  0
  61
  چاپ استان یزد

  زنجان رئیس گروه فرهنگی و رسانه‌ای اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: به دنبال تقویت ضعف‌هایچاپخانه‌های زنجان  هستیم.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایسنا: جعفر محمدی در گفت‌وگو با ایسنا، در رابطه با وضعیت چاپخانه‌های زنجان، اظهار کرد: چاپخانه‌های زنجان در حال حاضر با توجه به وضعیت شیوع ویروس کرونا تعطیل هستند و همکاری خوبی نیز در این راستا با اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان دارند.

  چاپخانه‌های زنجان

  وی با بیان اینکه استان زنجان در حوزه چاپ شرایط نسبتاً خوبی دارد، افزود: در رابطه با چاپ و بسته‌بندی اقدامات خوبی در استان شروع شده، برخی از چاپخانه‌های استان از کشورهای ترکیه و آذربایجان سفارش می‌گیرند، البته این کار نیز مشکلاتی دارد ولی به ‌طور کلی اقدامات خوبی شروع شده ‌است، هر چند ضعف‌هایی در زمینه صنعت چاپ داریم که به دنبال تقویت آن‌ها در استان هستیم.

  بیشتر بخوانید:

  عدم زیرساخت تولید مواد اولیه صنعت چاپ در کشور

  ساماندهی فعالیت های چاپی در کارگروه توسعه صنعت چاپ…

  تجدیدنظر در سیاست گمرک در قبال واردکنندگان کالاهای چاپی

  صنعت چاپ استان کرمان و گذر از رکود اقتصادی

  چاپخانه‌های زنجانمحمدی با اشاره به چاپ روزنامه در استان، ادامه داد: با توجه به مشکلاتی که در استان وجود دارد، روزنامه‌های استان در سایر استان‌ها چاپ می‌شود که پیگیر رفع مشکلات این زمینه نیز هستیم و بررسی می‌کنیم که با تقویت این حوزه علاوه بر چاپ روزنامه‌های خود استان، می‌توانیم روزنامه‌های استان‌های هم‌جوار را نیز جذب کنیم.

  وی خاطرنشان کرد: شیوع ویروس کرونا باعث ایجاد خساراتی به صنعت چاپ استان و چاپخانه های زنجان  نیز شده ‌است که در حال پیگیری برای جبران بخشی از ضرر و زیان وارده به این بخش نیز هستیم.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  12 − ده =