اعلام زمان برگزاری دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران

  گفت و گو با یاسر احمد‌وند، معاون‌ امور فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی 

  0
  83
  دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران

  یاسر احمد‌وند از انجام اقدامات و تدارکات لازم برای برگزاری دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران در بهمن‌ماه خبر داد و درباره بیست‌ و‌ نهمین هفته کتاب گفت: این دوره هفته کتاب تعیین و برنامه‌‌ ها نیز در حال تکمیل‌شدن است.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایبنا؛ یاسر احمد‌وند، معاون امور فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره برنامه برگزاری نمایشگاه کتاب بیان کرد: تصمیم برای برگزاری نمایشگاه فیزیکی بستگی به شرایط عمومی جامعه دارد. اگر شرایط مطلوب باشد طبق روال، نمایشگاه فیزیکی کتاب تهران در سال 1401 برگزار خواهد شد.

   

  خانه کتاب مجری برگزاری دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران

  معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، درباره زمان برگزاری دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران نیز گفت: این رویداد با مجری‌گری موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران برای بهمن‌ماه در حال تدارک است.

   وی درباره برگزاری هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران و برنامه‌ریزی‌های آن، افزود: بیست‌ و نهمین دوره هفته کتاب مطابق با ادوار گذشته از 24 آبان‌ تا یکم آذر‌ماه برگزار خواهد شد. دبیر‌خانه هفته کتاب در موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران فعال و نشست‌های مرتب و منظمی نیز تدارک شده است.

  احمدوند ادامه داد: در معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، نشست‌های برنامه‌ریزی برگزار می‌شود و جزئیات برنامه‌های این رویداد کتاب‌محور، هفته آینده اعلام خواهد شد. شعار بیست‌و‌نهمین دوره هفته کتاب تعیین و برنامه‌‌ها نیز در حال تکمیل شدن است.

  بیشتر بخوانید: بهترین زمان برگزاری دومین نمایشگاه مجازی کتاب در شهریور و مهر

   معاون امور فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود: با توجه به تغییر و تحولات ناشی از تغییر دولت برنامه‌‌ریزی‌ها برگزاری بیست‌ونهمین دوره هفته کتاب هرچند کمی دیر‌ آغاز شد، اما سریع در حال پیگیری است.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  2 × 3 =