اعضای جدید هیات مدیره تعاونی ناشران کودک و نوجوان انتخاب شدند

  0
  70
  تعاونی ناشران کودک و نوجوان

  اعضای جدید هیات مدیره تعاونی ناشران کودک و نوجوان انتخاب شدند؛ محمد مجری‌سازان طوسی، فرهاد تیمورزاده و بهروز امیری با رای اعضای تعاونی برگزیده شدند.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از فرهاد تیمورزاده، رئیس هیات مدیره تعاونی ناشران کودک و نوجوان، با اشاره به برگزاری مجمع عمومی این تعاونی در هفته جاری، گفت: این مجمع با حضور 61 نفر از 91 عضو در دفتر تعاونی برگزار شد. پس از چهار ساعت‌ و نیم بحث و تبادل نظر درباره مسائل، مشکلات و دغدغه‌های اعضا، انتخابات هیات مدیره برگزار شد.

   تعاونی ناشران کودک و نوجوانکتاب‌ های چاپ قدیموی ادامه داد: در رای‌گیری اعضا، محمد مجری‌سازان طوسی مدیر نشر «ساز و کار» با 34 رای، من با 31 رای و بهروز امیری مدیر نشر «سیمای فرهنگ» با 29 رای به‌عنوان اعضای هیات مدیره انتخاب شدیم و علی زارع‌زاده با 28 رای به‌عنوان عضو علی البدل انتخاب شد.

  تیمورزاده با اشاره به نتایج انتخاب بازرس این تعاونی نیز توضیح داد: داود فرزانه مدیر نشر «غنچه» میز با 47 رای نیز به عنوان بازرس اصلی و محسن مهرآبادی مدیر نشر «فرهنگ گستر» با 14 رای به عنوان بازرس علی‌البدل انتخاب شدند.تعاونی ناشران کودک و نوجوان

  انتخاب رئیس و مدیرعامل انجمن تعاونی ناشران کودک و نوجوان 

  وی در ادامه درباره انتخاب رئیس و مدیرعامل انجمن، گفت: پس از تایید و صحت برگزاری انتخابات، به زودی نشستی با حضور هیات رئیسه سابق و جمعی از اعضا برگزار خواهد شد و درباره سمت اعضای هیات مدیره تصمیم‌گیری می‌شود.

  تیمورزاده همچنین درباره برنامه‌های آتی این تعاونی نیز یادآور شد: در این مجمع طبق نظرات و دیدگاه اعضا تصمیم بر این گرفته شد که تعاونی برای توسعه ویترین کتاب‌های ناشران عضو تعاونی و آثار حوزه کودک و نوجوان اهتمام بورزد و راهکارهایی بیندیشد.

  بیشتر بخوانید: ناشران متقاضی دریافت کاغذ ایرانی

  وی تاکید کرد: در این زمینه قرار شد تعاونی به شکل مجازی و فیزیکی فضایی برای  عرضه این آثار ایجاد کند، یعنی هم به دنبال مکانی فیزیکی برای فروش کتاب‌های ناشران عضو باشد و هم در فضای مجازی راهکاری برای عرضه و فروش کتاب‌ها داشته باشد تا تا کتاب کودک در سبد خانوارها قرار گیرد.

  مطلب قبلیمدیر بازرگانی سپکا؛ نجات صنعت چاپ درگرو توافقات برجام
  مطلب بعدیپیدا کردن فالوور در اینستاگرام

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  سیزده + سه =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.